Třetí výprava na přehradu

Ahoj ve spolek!

Třetí, zároveň poslední říjnová návštěva přehrady byla opět o několika hodinách a o jediném záběru. Tentokrát jsem se vydal 5 kilometrů níže od místa, kde jsem lovil předešlou vycházku. Podstatně větší hloubky, členitější terén a postupně  se rozšiřující tok znamenal i daleký odhoz na který jsem se těšil.

Nezbylo než naložit vozík a vyšlápnout  přes místní ,,krpály“  k vodě na nové místo! Vzhledem k chladnému počasí posledních dnů jsem zvolil jako základ pikantní methodmix s aminopeletkami, k tomu pár kuliček boilies. Krmení jsem dopravil na místo spombem, který mám v oblibě odhazovat pruty pro následný lov. Dobrý způsob jak krmit a následně přesně pokládat montáž za použití klipu do stejného místa. Je ovšem zapotřebí mít kvalitní a silné pruty. V případě dalekého odhozu používám, již několik let Sonik XTR SK4 12ft, 3,25lb. Nemám tedy problém dostat jak s montáž, tak raketu při optimálních podmínkách  na vzdálenost kolem 130 m i více…

V chladné vodě mi vždy dobře funguje boilies játra-česnek a PZN3, které jsem i tentokrát navlékl pod háček v kombinaci s popUp. Výsledkem byl jediný záběr, který se povedlo proměnit a na břehu vyfotit kapříka, který mi udělal radost.

Všem hezký závěr podzimu a zas někdy.

_________________________________

#PEPAN

#Universal_Fishing

#Paraznavijaku

#vysocinaLife

#ceskeSvazoveVody

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení