Třetí výprava na přehradu

Ahoj ve spolek!

Třetí, zároveň poslední říjnová návštěva přehrady byla opět o několika hodinách a o jediném záběru. Tentokrát jsem se vydal 5 kilometrů níže od místa, kde jsem lovil předešlou vycházku. Podstatně větší hloubky, členitější terén a postupně  se rozšiřující tok znamenal i daleký odhoz na který jsem se těšil.

Nezbylo než naložit vozík a vyšlápnout  přes místní ,,krpály“  k vodě na nové místo! Vzhledem k chladnému počasí posledních dnů jsem zvolil jako základ pikantní methodmix s aminopeletkami, k tomu pár kuliček boilies. Krmení jsem dopravil na místo spombem, který mám v oblibě odhazovat pruty pro následný lov. Dobrý způsob jak krmit a následně přesně pokládat montáž za použití klipu do stejného místa. Je ovšem zapotřebí mít kvalitní a silné pruty. V případě dalekého odhozu používám, již několik let Sonik XTR SK4 12ft, 3,25lb. Nemám tedy problém dostat jak s montáž, tak raketu při optimálních podmínkách  na vzdálenost kolem 130 m i více…

V chladné vodě mi vždy dobře funguje boilies játra-česnek a PZN3, které jsem i tentokrát navlékl pod háček v kombinaci s popUp. Výsledkem byl jediný záběr, který se povedlo proměnit a na břehu vyfotit kapříka, který mi udělal radost.

Všem hezký závěr podzimu a zas někdy.

_________________________________

#PEPAN

#Universal_Fishing

#Paraznavijaku

#vysocinaLife

#ceskeSvazoveVody