Tři dopoledne na malé svazovce

Ahoj,
První den hned po příjezdu k vodě, jsem si začal připravovat lovné místo. K zakrmení jsem použil eko pelety černý halibut a když jsem měl v plánu se na tohle místo druhý den vrátit, tak jsem se zakrmením nešetřil. Na první prut jsem zvolil nástrahu Robin Red - Ořech 20 mm, který jsem hodil mimo krmné místo. Na druhý prut jsem zvolil kombinaci halibut pelety s popkou černý pepř a tuto kombinaci jsem ještě namočil do esence černý pepř. Na první záběry jsem nemusel dlouho čekat, jen to byli bohužel kapři o velikosti 35-50 cm. Až ke konci vycházky mi přišel krásný šupináč o velikosti 87 cm a váze 10 kg+.

Druhý den začal úplně stejně jako ten první. Krátce po nahození mi přišly dvě menší ryby, ale do třetice mi přišel šupináč o velikosti 85 cm a váze 9 kg+,

zbytek dne už jen menší ryby. Třetí den jsem už vůbec nekrmil a nástrahy jsem volil pořád stejně. A jediná ryba, která stála za zmínku, je krásný lysec o velikosti 80 cm váze 9 kg.

Tak ať se vám daří, s pozdravem Dan Hrstka.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení