Víkend s GLM kořením

Ahoj párolovci, měl jsem možnost vyrazit na prodloužený víkend ke svazové vodě s novinkou GLM-KOŘENÍ. Na chytání jsem odebral hrst 20mm kuliček a v dózičce zalil boosterem CSL-TUNING. K příkrmu jsem použil boili GLM-KOŘENÍ a přidal partikl, poté celé opět zalil boosterem. Pořádné protřepání s kýblem vytvoří voňavý happy meal.
Štěrkovna z větší části zarůstá podvodní vegetací. Tím, že jsem chtěl chytat u ostrova tak jsem pokládal montáž právě do travin. Kvůli velkému tlaku na revír jsem ani neměl moc na výběr.Po zakrmení mi ale bylo jasné, že nové koření si najde degustátory. Ještě ten večer byly dva záběry z nichž potěšil jeden šedesátnik. Během slunečných dní bylo záběrů dost od násadbové ryby která se nebála ani mé kombinace 20mm GLM-KOŘENÍ s Pop up banán. Jednu větší rybu jsem ztratil u stromů kde jsem hodil naboosterovanou kuličku na štěstěnu. Poslední noc mi přinesla další menší šupinku za kterou jsem byl rád i když šlo o menší rybu.
Kapří dorost reagoval na novou příchuť víc než pozitivně.Na závěr bych ještě vypíchl profi přístup firmy PZN která i v této krušné době vychystala a dodala objednávku včas.
Za Caprisone Crew Jarda Retarda.
Ať se kouří z navijáku