VÍKENDOVÁ VÝCHÁZKA

Ahoj ahoj, každý z nás nemá vysněnou práci, což znamená, že někdo má volno jenom pátek až neděle. Znamená to, že na břehu svazových vod jako je Labe není moc velká šance sednout si na pohodlné místo.
Jsem skorosamotář, když může, jezdí se mnou moje přítelkyně s pejskem. Znáte to když jste sami u vody, někdo si udělá kafe, dá si cigáro, někdo si udělá snídani.
Magické ráno a večer na Labi je prostě nejlepší pocit, když vidíte a slyšíte přírodu, koukáte na pruty. ČAS NA RYBÁCH SE DO ŽIVOTA NEZAPOČÍTAVÁ. To mi připomíná příběh aláá tloušti a kapři.
Po příjezdu a udělání tábořiště jsem si nafouknul člun, vzal echolot a jel jsem se podívat na vodu jménem Labe! Boilie od Páry jsem zvolil Banán - Mušle ve 20 mm a 25 mm s pastou a pva mixem. Moc jsem nezakrmoval, byl jsme jenom na 2 noci, což znamenalo co nejlépe zatraktivnit boilie. Používal jsem pop-up o velikosti 18 mm Ananas s esencí a pva mixem, Banán - Mušle s dipem a suchým práškem od Páry z navijáku. Když jsem vše udělal jak jsem měl, zavezl jsem si pruty na místo, které bylo nenápadné, takzvaná piliř, kde se točila voda.
Zákrm byl jasný, Robin Red - Ořech, halibut pelety a robin red pelety do pva. Je někdy dobré se lišit, zkoušel jsem takovou taktiku vyzvednout boilie na který chytáte, což pro mě byla plovka Ananas s esencí. Druhý prut byl Banán - Mušle. Po zákrmu přišlo nejméně 10 tloušťů na plovoucí boilie, což byla nádhera, dělo se to hned po zakrmení, takže pocity a nabuzení vytáhnout mohykána z Labe bylo opravdu veliké.
Banán - Mušle v akci, dál nemusím nic prozrazovat, byla to velká nádhera! Díky moc a petrův zdar! Dominik Bezděkovský