VÝPRAVIČKA

Ahoj ve spolek.

V půli června jsem vyrazil na kratší výpravičku k jedné členité přehradě s výměrou 400 ha. Až nyní se povedlo zasednout k PC a konečně napsat pár slov.

Jak mám ve zvyku k vodě jsem se vydal ještě v noci, abych se svítáním dostal člun na vodu, naložil cajk a vydal se hledat vhodné místo pro lov. S rozedněním jsem zjistil, že mě čeká solidní kardio. Díky vydatnému dešti z předešlého dne a rozblácené cestě nebylo možné složit loď a věci přímo u vody, to znamenalo odnosit vše ručně až na místo nalodění.

Vydal jsem se proti ,,proudu" a zakotvil v zadní části přehrady, na hloubce kolem 5-7 metrů. Místo pohodlí v hojně navštěvovaných částech jsem upřednostnil volnost a klid. Zázemí jsem postavil na členitém břehu se svahem, tím jsem eliminoval případné sousedy rybáře. Byly to příjemné 4 dny u vody! Záběry přicházely především od kaprů kolem 3 kilo, což mi vůbec nevadilo. Ve většině případů selektování vůbec neřeším, pokud to situace vyloženě nevyžaduje (dlouhé vyvážky, extrémní počet záběrů, vlastní vyčerpání).

Na této výpravě jsem točil 4 příchutě boilie. Nejrychleji sebrala ryba PZN3, ale i ostatní příchutě slavily úspěch. Největší, v tomto případě spíše nejdelší kapr si vzal kuličku Játra-Česnek v kombinaci s plovkou a pastou. Úžasný sazan, který to bez respektu roztočil. Za mě tedy splněno. Nebyla to jediná větší ryba na háčku, bohužel jsem souboj prohrál.

Všem slušným rybářům Petrův Zdar a zas někdy.

#enjoy

#Pepan

#Universal Fishing

#Para_z_navijáku

#ceskeSvazoveVody

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení