Fox Vozík Exporer Barrow Inc. Bag Straps Model

Neohodnoceno
Značka: FOX
7 125 Kč –16 %
Fox Vozík Exporer Barrow Inc. Bag Straps Model
7 125 Kč –16 % 5 985 Kč
Expedujeme za 4 dny
Můžeme doručit do:
6.3.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu


Unikátní Explorer Barrow byl navržen tak, aby byl jedním z nejuniverzálnějších kaprařských vozíků, které jsou momentálně na trhu. Byl navržen především pro rybáře vyznávající krátkodobý lov. Ale také se dá přizpůsobit na dlouhodobé výpravy, kdy je potřeba lehátka a dalšího rybářského náčiní. Celý concept Explorer je koncipován tak, že při krátkodobém lovu lze ponechat většinu vybavení přímo na vozíku a tím je následné balení efektivní a rychlé. Nicméně, díky chytrému řešení s posunovacím předním rámem na barrow bag, lze vozík přizpůsobit na převoz mnohem většího náčiní, např. Lehátka. Tato možnost také zajistí, že vozík zůstane vyvážený po celou dobu jízdy.

Vlastnosti:
- Rozšiřitelná hrazda na velkou přední tašku – to umožňuje Camolite Barrow Bag (k dostání samostatně) tašku umístit přesně do přední části, když je vozík v režimu na delší vycházky a na vozíku je převáženo i lehátko. Při lovu bez lehátka, jednoduše zasuňte přední část stojanu a otočte Barrow Bag tak, aby směřoval směrem k Vám. Konstrukce zajišťuje, že bude vozík naprosto vyrovnaný a stabilní a to jak při použití na krátké vycházky, tak i na delší výpravy.
- Ergonomicky tvarované odnímatelné rukojeti
- Robustní ocelový rám
- Rychloupínací kolo s pneumatikou
- Otočné bahenní nohy s dírami na kolíky
- Kompaktní tvar, který se ve sbaleném stavu vleze i do nejmenších aut
- Dodáváno s dvěmi univerzálními popruhy FX Universal Barrow
- Dodáváno s Camo taškou, která se připevní do středu rámu, který pak slouží pro uložení Camolite Storage tašek (k dispozici samostatně)
- Skladovací Camo taška má boční přístup, takže se do tašky dostanete bez nutnosti vyskládávání celého vozíku
- Dodáváno s úložnými šíťovými kapsami (s bočním přístupem), které sedí na obou stranách kola, pro ukládání láhve s vodou apod.
- Kompaktibilní s novou řadou Camolite tašek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: