Maďarsko

Zdar lidi,

před 14 dny jsem se vrátil z druhé letošní výpravy, která se konala opět v Maďarsku. Tentokrát to byla pískovna s celkem členitým dnem. Cesta byla únavná, ale čekaly mě 4 krásné dny s částí teamu Universal Fishing a DuMiST, kteří vyrazili se mnou.

Na tuto výpravu jsem si na rozjetí místa připravil směs halibut pelet, od Páry a trochu partiklu, ve formě řepky, kterou jsem nešetřil. Později jsem však dokrmoval už jen boiliesem. Můj favorit na tuto vodu bylo PZN 2 a robin red – ořech, vše bez plovky. První den to šlapalo solidně a hned první kapr stál za pořádnou fotku. Postupem času byl, ale znát úpadek záběrů a nezbylo, než otevřít kouzelnou bedýnku a dát šanci i jiné příchuti od Páry. Topka nakonec bylo boilies ananas, namočené v dipu stejné příchutě a banán – mušle, taktéž v dipu. Mimo jiné jsem dostal rybu i na jahoda – oliheň, ryba – oliheň, krill – jahoda, monster crab – ananas a PZN 1. Co bych to byl za testera, kdybych to neprotočil.

Když se ohlédnu za touto akcí, můžu říct, že byla vydařená, na rozdíl od první výpravy a užili jsme si to!

Teď bude zas na chvilku od Maďar klid a je na čase udělat nějakou čárku do povolenky ze svazové vody, na kterou jsem se letos ještě nedostal, což mě trochu mrzí. Čas letí jako voda, s mým povoláním tuplem, takže jsem rád za každou hodinku u vody!!!

Všem hodně zdaru u vody i mimo ni a na podzim opět směr Maďarsko.

Za Universal Fishing Team & Pára z navijáku -- Josef Obůrka --