PUNK CARP TOUR 2017: PÁTÁ JÍZDA

Ahojte příznivci Páry z Navijáku. Ve dnech 22.-24.9. jsem se s parťákem a kamarádem Pavlem zúčastnili kaprařských závodů, které se konaly na rybníku Letny.
Po příchodu se nás ujal správce rybníku, který byl ochotný být vzhůru, i tak brzo ráno, zhruba ve 03:00 hod, kdy jsme dorazili.
Ráno v 07:00 budíček a začíná se losovat, a protože Pavel vůbec nepije, musel jsem se za náš CT Pára Warriors obětovat já a to dva krát po sobě obrátit do sebe Jegrmaistra :-D
Všechno v nejlepším a já vytahuji místo číslo jedna, což byl top i s dvojkou. My to nevěděli, protože jsme byli poprvé na daném revíru.
Po příchodu na naše lovné místo jsme zistili, že se nacházíme v nejhlubší části rybníka, což nám i celkem pomohlo k vítězství.
Po celém tom rituálu, který každý z nás zná, rozbalování, chystání montáží, prutů, stojanů, atd. jsme konečne zasedli do židlí a očekávali co bude.
Jako krmení jsme použili Halibut pelety, method mixy, boilies PZN 3, Robin Red - Orěch a samozřejmě u mne koule co nikdy nezklame a to Ananas, vše od našeho šéfa a skvělého kuchaře pro kapry Ondřeje.
První kapr nedal na sebe dlouho čekat a team vedle nás vylovil první bodovanou rybu. S Pavlem jsme se ale nevzdali a začali pracovat na výsledku a to se i ukázalo už v pátek večer, kdy jsme byli na prvním místě s počtem 4 bodovaných ryb a začala naše cesta k vítězství, i když prví 3 ryby byly ulovené na Zig Rig. Technika, které moc nevěřím, ale oplatilo se a byli jsme ve vedení a to bylo nejdůležitější. V sobotu jsme měli dalších 5 bodovaných ryb, a protože jsme potřebovali větší ryby, šli jsme do risku a Pavel nasadil místo 20 mm Robin Red - Ořech na 25 mm stejné příchutě, a i když voda byla ledová, kapříci spolupracovali neskutečně výborně. Já místo 13 mm Ananas jsem tam dal 17 mm Ananas se stejnou pop up a přišla velká ryba, velice velká, bohužel člověk kaprař mínil a pán bůh změnil :-) a ryba najela sousednímu teamu do napnutých vlasců a byla pryč. Byla to velká ztráta, ale byli jsme odhodlaní nevzdát se a bojovat až do konce, i když se nám nedařilo chytnout rybu přes 10 kilo. Neděle, do konce závodu zůstavalo posledních 12 hodin a my se do toho obuli ze všech sil a ráno se nám konečně povedly dvě ryby přes 11 kilo a zas jsme byli první. Jenže po další ztracený rybě jsme spadli na druhé místo a byl tady konec závodu a nám se podařilo zdolat ješte pár ryb, ale menších, jako sme měli chycené a 10 minut po ukončení nám přišla ryba, kterou jsme potřebovali do 12:00 a to kapřík 10,5 kila. Ale i o tom jsou závody a druhé místo nám přineslo kvalifikaci do dalšího kola závodu teď v 10. měsíci, tak snad se nám povede místo první.
S pozdravem za CT Pára WARRIORS Matej a Pavel
Ať se vám kouří z navijáku všem

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení