ZÁVOD SVĚCENÁ OSMAČTYŘICÍTKA - SHOT CARP TEAM

Náš Shot Carp Team se ve dnech 1.5 - 3.5.2014 zúčasnil závodu Svěcená Osmačtyřicítka.

Vyrazili jsme brzy ráno, abychom tam na desátou byli. Cesta byla příjemná a těšili jsme se na pěkné úlovky, které na nás, jak jsme si mysleli, čekaly. Když jsme přijeli na místo určení, rybník Svěcený o rozloze 10ha, voda vypadala hezky zarybněně, i když nás odrazovalo pravidlo: 'Krmit pouze s PVA.' Vylosovali jsme si molo s číslem 14, které k lovu nebylo nejvhodnější. I přesto jsme ale doufali ve slušný výsledek.

Nanosili jsme věci na molo, připravili návazce, PVA punčochy, olova o správné gramáži a ve 12:00 jsme dostali pokyn k nahození. Podle očekávání, zakrmování pouze s PVA, nepřineslo prvních 12 hodin žádný úlovek ani jednomu ze šestnácti teamů.

K ránu bylo uloveno pár kaprů okolo padesáti centimetrů a můj teamový kolega, Josef Hospodka, ulovil v 7:10 zatím největšího kapra 65cm 5,2kg. Následujících 24 hodin jsme byli bez úlovku a pár teamů na výhodnějších lovných místech tahali "násaďáky".

Až druhého dne ráno v 7:30 jsme si potvrdili největší rybu závodů 81cm 9,2kg.

Za 20 minut se mi povedla další bodovaná ryba 60cm 4,3kg. Završil to kapr okolo deváté hodiny. Násaďák o váze 2,4kg a závod ve 12:00 3. 5. 2014 skončil.

Závod dokončilo pouze 13 teamů, 3 to pro neulovení žádné ryby vzdali v půlce závodu.

Celkově jsme skončili 4. a vyhráli jsme největší rybu závodu.

Používali jsme: pasty jahoda-oliheň, banán-mušle a boilies banán-mušle 13mm, 17mm jahoda-oliheň 13mm a monster crab-ananas 17mm.

Těšíme se na další společné zážitky u vody a na závodech a doufáme, že to bude stále jen lepší…

Za Shot Carp Team,Tomáš Procházka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení