ZÁVODY BRODSKÝ - TESTER RADEK POSPÍŠIL

Zdravím všechny rybáře a rybářky. Zasílám pár fotek z víkendu 24.4 - 26.4.2015 z autocampu Brodský, kde proběhly závody a oslava mých narozenin.

Již po příjezdu jsem byl překvapen velkou účastí a hlavně tím, že na závody přijel i Ondra -"to byl dárek jako hrom:-)" a když nám řekl, že bude závodit, potěšení bylo maximální.

Bylo přihlášených 32 týmů, což znamená 64 rybářů na 15 ha vody - hlava na hlavě. S mým parťákem Martinem jsme po příjezdu vybalili všechny věci, navázali pruty, připravili krmení a čekali na výstřel.

Ve 12:00 hodin začaly závody. Místo jsme si vylosovali u hráze, kde je největší hloubka 2,7 metrů. Nahodili jsme a začali brutálně krmit jako ostatní. Naštěstí vedle nás byli samí pohodáři, až na to že když po 24 hodinách kdy nepřišla žádná rybka jsme se s Martinem zamysleli a začali chytat ze sloupce po dobré úvaze se nám to vyplatilo. O patnáct minut později přišla jízda a byl to kapr o váze 14,20 kg, nahodili jsme znovu a chytili jsme kapra o váze 12,40 kg když to vedle nás zjistili jak chytáme tak to převázali a začali chytat ze sloupce a všechny ryby nám začaly schytávat. Velká škoda, bylo vidět, že chodili velké ryby podle kolegů vedle nás . Nám se povedlo vytáhnout 2 kapry o váze 8 kg a amura o váze 5 kg a jednoho kapra o délce 59 cm.

Nakonec jsme skončili 11 ze 32.

TAK AŤ SE KOUŘÍ Z NAVIJÁKU, za carpteam SATARMO "sépiják".