ZÁVODY BRODSKÝ - TESTER RADEK POSPÍŠIL

Zdravím všechny rybáře a rybářky. Zasílám pár fotek z víkendu 24.4 - 26.4.2015 z autocampu Brodský, kde proběhly závody a oslava mých narozenin.

Již po příjezdu jsem byl překvapen velkou účastí a hlavně tím, že na závody přijel i Ondra -"to byl dárek jako hrom:-)" a když nám řekl, že bude závodit, potěšení bylo maximální.

Bylo přihlášených 32 týmů, což znamená 64 rybářů na 15 ha vody - hlava na hlavě. S mým parťákem Martinem jsme po příjezdu vybalili všechny věci, navázali pruty, připravili krmení a čekali na výstřel.

Ve 12:00 hodin začaly závody. Místo jsme si vylosovali u hráze, kde je největší hloubka 2,7 metrů. Nahodili jsme a začali brutálně krmit jako ostatní. Naštěstí vedle nás byli samí pohodáři, až na to že když po 24 hodinách kdy nepřišla žádná rybka jsme se s Martinem zamysleli a začali chytat ze sloupce po dobré úvaze se nám to vyplatilo. O patnáct minut později přišla jízda a byl to kapr o váze 14,20 kg, nahodili jsme znovu a chytili jsme kapra o váze 12,40 kg když to vedle nás zjistili jak chytáme tak to převázali a začali chytat ze sloupce a všechny ryby nám začaly schytávat. Velká škoda, bylo vidět, že chodili velké ryby podle kolegů vedle nás . Nám se povedlo vytáhnout 2 kapry o váze 8 kg a amura o váze 5 kg a jednoho kapra o délce 59 cm.

Nakonec jsme skončili 11 ze 32.

TAK AŤ SE KOUŘÍ Z NAVIJÁKU, za carpteam SATARMO "sépiják".

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení