24 hodin rybolovu

Zdravím všechny příznivce Páry,
po dlouhé době a pracovní vytíženosti jsem se dostal na 24 hodin k vodě a jsem za ně velice rád. Protože tlak rybářů ustal a já měl více místa na rozhození svých návnad. Jelikož je listopad a voda už je studená, má volba byla jasná a jako nástrahu jsem zvolil pop-up o průměru 10 a 14 mm, příchuť Ďábelská jahoda + PVA mix Natur boilie a mikropelet. Po neúspěšné noci jsem už ani nedoufal, že něco přijde, ale kolem 11. hodiny mi začaly chodit záběry. První záběr, kde se spletla štika,

která měla 94 cm a potěšila mě, sice ne tak moc, protože jsem vnadil na kapry. Další série záběrů byla taková, že jsem si připadal jako Alenka v říši divů, kdy mi začaly záběry chodit po hodině, kde se na podložce ocitli čtyři nádherní kapři od 11 do 15,5 kg.

V tomto ročním období jsem ani nedoufal, že budu mít tolik záběrů. K těmto pěti nádherným rybám přibyly bohužel ještě dvě ztráty, ale i s tím musí člověk počítat. Jsem rád, že jsem mohl strávit těchto 24 hodin u vody a užít si to. Z fotek je vidět, že ryby už se pomalu chystají na zimu.

DYCKY PÁRA Ruda