24 hodin rybolovu

Zdravím všechny příznivce Páry,
po dlouhé době a pracovní vytíženosti jsem se dostal na 24 hodin k vodě a jsem za ně velice rád. Protože tlak rybářů ustal a já měl více místa na rozhození svých návnad. Jelikož je listopad a voda už je studená, má volba byla jasná a jako nástrahu jsem zvolil pop-up o průměru 10 a 14 mm, příchuť Ďábelská jahoda + PVA mix Natur boilie a mikropelet. Po neúspěšné noci jsem už ani nedoufal, že něco přijde, ale kolem 11. hodiny mi začaly chodit záběry. První záběr, kde se spletla štika,

která měla 94 cm a potěšila mě, sice ne tak moc, protože jsem vnadil na kapry. Další série záběrů byla taková, že jsem si připadal jako Alenka v říši divů, kdy mi začaly záběry chodit po hodině, kde se na podložce ocitli čtyři nádherní kapři od 11 do 15,5 kg.

V tomto ročním období jsem ani nedoufal, že budu mít tolik záběrů. K těmto pěti nádherným rybám přibyly bohužel ještě dvě ztráty, ale i s tím musí člověk počítat. Jsem rád, že jsem mohl strávit těchto 24 hodin u vody a užít si to. Z fotek je vidět, že ryby už se pomalu chystají na zimu.

DYCKY PÁRA Ruda

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení