ČR - PAŘEZ

Zdravím všechny, po dlouhé odmlce, jsme se ze Standou dohodli, že opět vyrazíme na kratší výpravu. Padnul víkend před velikonocemi a rozhodli jsme se pro Pařez.
Po telefonátu s majitelem rybníku Radkem Sekerou, jsme věděli, že kapři jsou při chuti. Zbalil jsem čtyři druhy boilí (PZN1,PZN2,Banán-mušle a Monstercrab-ananas) a vše dodipoval.
Na místo jsme dorazili k večeru. Rozdělali bivak, nakobrovali od všeho pár koulí a nahodili. Do ranních hodin se nic nedělo, až po 4h. ráno se mi rozjel krajní prut s PZN1. Na břeh jsem zdolal cca kapříka řádkáče do 5kg. Vzápětí měl záběr Standa, který zdolal Jestera 110cm mimčo. Změnil jsem taktiku a na vše jsem dal PZN1 s popkou ananas. Kolem 9h přichází další lehký záběr, přisekávám a už cítím na prutě, že to nebude žádný prťavec. 20 minut souboj a na podložce leží kapr o váze 16.95kg. Krásná zdravá ryba. Pár foteček a hned zpátky.
V odpoledních hodinách se mi opět rozjíždí prut a na břehu mám kapra 13kg. To byl poslední, do druhého rána jsem byl úplně bez záběru. Jenom Standa v noci měl na prutě dvě krásné ryby, ale bohužel obě ztratil u břehu. Byla to jen dvoudenní akce, ale suprově jsme si to užili.
Ať se kouří z navijáku Ondra (Tůča)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení