ČR - PAŘEZ

Zdravím všechny, po dlouhé odmlce, jsme se ze Standou dohodli, že opět vyrazíme na kratší výpravu. Padnul víkend před velikonocemi a rozhodli jsme se pro Pařez.
Po telefonátu s majitelem rybníku Radkem Sekerou, jsme věděli, že kapři jsou při chuti. Zbalil jsem čtyři druhy boilí (PZN1,PZN2,Banán-mušle a Monstercrab-ananas) a vše dodipoval.
Na místo jsme dorazili k večeru. Rozdělali bivak, nakobrovali od všeho pár koulí a nahodili. Do ranních hodin se nic nedělo, až po 4h. ráno se mi rozjel krajní prut s PZN1. Na břeh jsem zdolal cca kapříka řádkáče do 5kg. Vzápětí měl záběr Standa, který zdolal Jestera 110cm mimčo. Změnil jsem taktiku a na vše jsem dal PZN1 s popkou ananas. Kolem 9h přichází další lehký záběr, přisekávám a už cítím na prutě, že to nebude žádný prťavec. 20 minut souboj a na podložce leží kapr o váze 16.95kg. Krásná zdravá ryba. Pár foteček a hned zpátky.
V odpoledních hodinách se mi opět rozjíždí prut a na břehu mám kapra 13kg. To byl poslední, do druhého rána jsem byl úplně bez záběru. Jenom Standa v noci měl na prutě dvě krásné ryby, ale bohužel obě ztratil u břehu. Byla to jen dvoudenní akce, ale suprově jsme si to užili.
Ať se kouří z navijáku Ondra (Tůča)