ČR - PÍSKOVNA OSTRÁ

Včera jsem se vrátil z mé první letošní výpravy pod bivak na kapry. Vyrazil jsem od pátku do neděle na soukromý revír Ostrá s boilím Pára z navijáku a method mixem.
Pruty jsem zavážel na protější břeh do hloubky 3 až 5m,ke každé montáži jsem vždy přihodil 2 hrsti boilí a 2 koule method mixu. Nastražoval jsem dipované boilies v průměrech 17mm plus 14mm pop up a to celé zabalené do boilies pasty. Kombinované návazce z fluorocarbonu a pletenky a místo olova odpadávací kameny. Dostal jsem 8 záběrů, z toho 7 ryb na podložku. Chytl jsem šupináče 84cm-8,90kg, KOI kapra 81cm-8,50kg, lysce 75cm-6,90kg,šupináče 70cm-6kg a lysce 67 a 56cm.Také jednoho sumečka amerického.
Většina ryb se chytla na boilies PZN2.Na pískovně se mi líbilo. Počasí bylo střídavé, ale i přesto se mi v té studené vodě nějaké ryby podařilo ulovit a největší radost mi udělal kapr KOI neboť je to můj osobák v KOI kaprech. Zatím jsem měl tři KOI kapry přes 50cm.Přeji Petrův zdar a ať se kouří z navijáků…. Martin Novák

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení