ČR - PILSKÝ RYBNÍK

Ahoj páro, po doplnění boilies, past a dipů u Ondry jsem si naplánoval na 18. března výpravu - 24 hodin na rybníku Pilský v Bohdanči. Po příjezdu mě přivítali rybáři s nemilou zprávou, že kapři vůbec nejdou a za 72 hodin ve čtyřech lidech se chytli jen čtyři jeseteři :-(

Kousek od břehu jsem zakrmil jedno místo halibut peletkami a 13mm koulema ryba-oliheň které se už pět dní dipovali v játrovém dipu a o kousek dál na druhé místo jsem naházel pouze pár kuliček PZN1 . Během půl hodinky přišla první ryba Jeseter cca 90 cm na dvě 13mm kuličky ryba-oliheň u kterých bylo v PVA punčoše pár 4mm halibut peletek. Dalších pět hodin bylo ve znamení jeseterů na koule ryba-oliheň. Druhé místo kam jsem původně dával na vlas PZN1 s plovkou a to celé obalené v pastě jsem se rozhodl změnit a dát pouze jednu kuličku 13mm PZN1 namočenou do stejného dipu a obalenou pastou.

Po hodině přišel konečně první záběr i na tomto místě bohužel u břehu se vyřízl jeseter cca lehce přes metr. To už bylo jedenáct hodin večer tak jsem šel čekat na záběr do spacáku. Celých pět hodin bez záběru ukončila krásná jízda a po zdolání byl na břehu jeseter cca lehce přes 135 cm a váhou okolo 20kg.

Po rozednění zase začali častější záběry od koulí ryba-oliheň podpořené halibut peletkama v PVA punčoše.

Za 24 hodin se kouknulo na břeh 15 jeseterů z toho 4 ks nad jeden metr. Odjíždím spokojený a myšlenkami na to kdy už bude další volno abych mohl zase s párou k vodě :-) Ruda Třeska

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení