ČR - REVÍR KELČANY

Ahoj páro, 8.dubna byl datum mojí další výpravy tentokrát na 48 hodin na rybník v Kelčanech na Jižní Moravě. Po příjezdu k vodě jsem rychle rozbalil brollo, protože to vypadalo na brzký déšť. Cca hodinu po prvním nahození přichází první záběr a synovec Tom tahá na kuličku MONSTERCRAB-ANANAS krásného jesetera měřícího 140 cm.

Zároveň začal déšť který končil až s naším odjezdem. Po pár hodinách od prvního zakrmení dvou míst jednoho příchutí RYBA-OLIHEŇ a druhého příchutí PZN1 a po několika kombinacích kuliček, dipu a obalovací pasty přichází první záběr na dvě 13mm kuličky bez dipu a pasty v příchuti PZN1 a v neckách je první kapr 89cm do setmění přicházejí dva o něco menší kapři tentokrát na dvě kuličky 13mm v příchuti RYBA-OLIHEŇ. V noci v stále zesilující dešti mi přichází další kapřík na příchuť PZN1. Po vrácení do vody utíkám do spacáku z kterého mě hodinu po půlnoci vytahuje zvuk příposlechu. Po cca 25 minutách už vytahuji nádhernou Vyzu cca 170 cm které zachutnala příchuť RYBA-OLIHEŇ a po pár fotkách jde rychle do vody. Sobota začíná Kaprem 95cm a 13,5 kg na příchuť PZN1 a během dne ještě přijdou nějaký menší i kluci vedle vytáhnou nějaké Kapry ( nej 90cm ) a i nějaké jesetery. Druhá noc je pro mě bez záběru což jsem poměrně rád protože už nemám skoro nic suchého. Neděle už je ve znamení příprav k odjezdu a ikdyž ryby nejsou moc aktivní přichází na příchuť PZN1 kapřík 90cm. Naštěstí už skoro neprší a tak nakládáme promočené a špinavé věci od bahna a spokojeni odjíždím směr Kolín :-).

Víkend byl povedený povedlo se mi chytit 10 Kaprů ve velikosti 70-95cm a vyzu 170cm. Kluci taky neodjíždějí s prázdnou ale naopak s velkou spokojeností.