ČR - REVÍR KELČANY

Ahoj páro, 8.dubna byl datum mojí další výpravy tentokrát na 48 hodin na rybník v Kelčanech na Jižní Moravě. Po příjezdu k vodě jsem rychle rozbalil brollo, protože to vypadalo na brzký déšť. Cca hodinu po prvním nahození přichází první záběr a synovec Tom tahá na kuličku MONSTERCRAB-ANANAS krásného jesetera měřícího 140 cm.

Zároveň začal déšť který končil až s naším odjezdem. Po pár hodinách od prvního zakrmení dvou míst jednoho příchutí RYBA-OLIHEŇ a druhého příchutí PZN1 a po několika kombinacích kuliček, dipu a obalovací pasty přichází první záběr na dvě 13mm kuličky bez dipu a pasty v příchuti PZN1 a v neckách je první kapr 89cm do setmění přicházejí dva o něco menší kapři tentokrát na dvě kuličky 13mm v příchuti RYBA-OLIHEŇ. V noci v stále zesilující dešti mi přichází další kapřík na příchuť PZN1. Po vrácení do vody utíkám do spacáku z kterého mě hodinu po půlnoci vytahuje zvuk příposlechu. Po cca 25 minutách už vytahuji nádhernou Vyzu cca 170 cm které zachutnala příchuť RYBA-OLIHEŇ a po pár fotkách jde rychle do vody. Sobota začíná Kaprem 95cm a 13,5 kg na příchuť PZN1 a během dne ještě přijdou nějaký menší i kluci vedle vytáhnou nějaké Kapry ( nej 90cm ) a i nějaké jesetery. Druhá noc je pro mě bez záběru což jsem poměrně rád protože už nemám skoro nic suchého. Neděle už je ve znamení příprav k odjezdu a ikdyž ryby nejsou moc aktivní přichází na příchuť PZN1 kapřík 90cm. Naštěstí už skoro neprší a tak nakládáme promočené a špinavé věci od bahna a spokojeni odjíždím směr Kolín :-).

Víkend byl povedený povedlo se mi chytit 10 Kaprů ve velikosti 70-95cm a vyzu 170cm. Kluci taky neodjíždějí s prázdnou ale naopak s velkou spokojeností.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení