ČR - REVÍR ZAJEČÍ

Ahoj párolovci , tak jsme se se ženou a známýma vydali 15 -17. 4. na soukromý revír šterkáč v Zaječí! Měli jsme v planu otestovat novou loď a novinky na letošek! Prostředí na Zaječí bylo pěkné a čisté s výhledem na kapličku, také jsme měli objednánu chatku, která by mohla byt o něco lépe vybavená, jak uváděli na stránkách! Jedině co bych vytkl je hluk s probíhající těžby (od rána do večera).

Na výpravu a také na radu správce, jsme se řádné přichystali a nepodceňovali jsme ani krmení, kde jsme měli nachystané na tři dny 20 kg směsi. Při zakrmovaní jsme se střídali, protože chtěl každý vyzkoušet novou loď, ale naše snaha však neměla úspěchů, jelikož na mou oblíbenou páru se podařil jeden kapr 85 cm a 11 kg. Kapřík si pochutnal na dvě 17 milimetrové koule játra – česnek. Bohužel to byl jediný záběr co se mi povedl! Jinak kolega Míra chytl jednoho Jesetera, ten mel rovny metr a jednoho kapra 80 cm a 8,5 kg. A kolega Luboš ze Slovenska chytl dvě speciální ryby, které tam nasadili, a to morčáka pruhovaného. Celkem zajímavá ryba, můžete posoudit na fotce :-)

Celkově bych toto místo ohodnotil dobře, až na hluk s těžby a cenu povolenek!. Trochu jsme byli smutní z počtu ryb, ale když se jim nechce tak nic nenaděláme :-), hlavní je že jsme byli venku v přírodě a užívali jsme si pohody!

Tak lovu zdar a ať se kouři z navijáku Michal a Tinka H. :-)