ČR - RYBNÍK PAŘEZ

Ahoj všem příznivcům PÁRY, po dlouhé odmlce jsem vyrazil na neprozkoušený rybník Pařez. Vše jsem zkonzultoval s kamarádem Ondrou Rutkowskím, ktrerý mi připravil novinku na letošní testování PZN2. Víte jak je to s novinkami? Stejně jsem si přibalil pár kilo TUTOVKY Z LETOŠKA PZN1, pro jistotu! Když jsem dorazil na místní revír, zůstal jsem překvapen, že je plně obsazeno.

Po delším čekání, se uvolnilo číslo 5. Tak jsem se zabivakoval a poslal jsem jim pár novinek (nebudu lhát, šlo tam i něco z PZN1). Do půlnoci se nic nedělo, ale pak to začalo! Do rána jsem se nezastavil a vše na PZN2.

Za noc jsem měl 15 záběrů, z toho se dostalo na břeh 10ks od 10.5-15.5kg. Musím zmínit dlouholetého kamaráda Milana Peldu, který je mi vždy oporou, na kterého jsem v článku zapomněl-díky! Zároveň bych všem chtěl popřát, mnoho strávených chvil u vody s Párou!….Děkuji Ondro

Ondřej Tuček

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení