ČR - SOUKROMÁ VODA

Zdravím všechny párolovce, vydal jsem se na 4 denní výpravu na pískovnu u Pardubic kde jsme s kamarádem chytaly na jednom ostrově. Po příjezdu k vodě nám rybáři říkaly že ryby moc nejdou.
Ale to nás i přesto nezaskočilo, a rychle vše převezli člunem na ostrov. Vše jsme připravily a urychleně nakrmily než se setmí. Moji volbou pro tuto výpravu bylo boilies Robin red-ořech který je výborný do studené vody, ale nemohl jsem zapomenout také na PZN2. I když se po našem příjezdu prudce ochladilo a střídal se studený vítr s deštěm hned první noc se mi povedlo přemluvit krásného 13kg šupináče který mi udělal ohromnou radost.
Druhá noc byla o to lepší kapři mě nenechali spát Robin red-ořech s popkou černý pepř fungoval skvěle a na podložku se ukázalo hned několik kapříku kolem 7-11 kg, a třešničkou na dortu byl šupináč o váze 17kg. Další dva dny už nebyly tak úspěšné ale i přesto jsem zdolal pár kapříku do 11 kg ! Můj závěr pro tuto výpravu??? Páááára jede!!!.
Za CAPRISONE TEAM Lukáš "štěda"

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení