KUBŠOVKA - BOSS ONDŘEJ RUTKOWSKI

Přes časovou vytíženost v poslední době jsem se na ryby moc nedostal :-( , ale absťák je absťák a s kamarády jsem vyrazil na dvoudenní výpravu směr "Kubšovka" na jesetery.

Tuto výpravu jsem využil na otestování novinek na rok 2016. Ať už PZN1 tak suché obalovačky na přírodní bázi a s úplně novou recepturou dipů.

Dále jsem chtěl otestovat i novou montáž ! Jelikož na lov jeseterů převážná většina lidí používá kaprové montáže a každý se setkává s padáky a přejezdy, tak jsem se rozhodl na jesetery použít klasickou kaprovou montáž s rozdílem délky návazce a to až 120cm.

Výsledek byl překvapující !!! Odboural jsem výše zmíněné přejezdy, padáky a když už byl záběr, tak i převážně ryba na konci prutu :-)

Za dva dny se na podložku i přez nepřízeň počasí podívalo 13 jesíků, z toho 2x cca 150 cm a byl jsem poctěn i "Liborem" cca 190 cm, 42kg.

Tímto chci poděkovat za skvělý servis správcem Liborem a neskutečným komfortem, který na soukromých vodách v ČR nemá obdoby.

Fando za "PÁRU Z NAVIJÁKU" mockrát děkuji za nádherně strávené dva dny u tebe na rybách.

PS : já toho RUDU jednou dostanu :-) !!!

Ondra

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení