NOVÝ OSOBÁČEK

Zdravím všechny slušné rybáře, párolovce a příznivce Páry.
V pátek 30. srpna jsem se svou drahou polovičku a rybářským kolegou vyrazil na víkendovou výpravu na Jezero Kopa u Kostelce nad Labem. Po příjezdu a vyřízení všech formalit, kdy nám paní spravcová zdělila, že vzhledem k tropickým teplotám, které nastaly, je aktivita ryb téměř nulová a bez záběru. Toto nám potvrdili i rybáři na okolních místech, ale ryby se ukazovaly skoro pořád na hladině a předváděly nám své skokanské umění.
Po vybalení a přípravě věcí na našem lovném místě jsem si označil místo bojkou a zakrmil směsí pelet, boilie a řepkou s kukuřicí. V noci na sobotu téměř žádná aktivita a na břeh se podívali pouze dva kapříci.
V sobotním ránu jsem znova zakrmil a zavezl oba dva pruty ke své bojce. Měl jsem bohužel několik záběru, kdy jsem o ryby bohužel přišel. Po opětovném zavezení a přikrmení se v pozdním odpoledne ozvala velká jízda a téměř po půl hodinovém boji se na podložku podíval krásný amur 95 cm, což jsem v tomto počasí a aktivitě ryb považoval za úspěch. To jsem ještě netušil co radostného mě čeká ve večerních hodinách.
Po opětovném zavezení prutů a přikrmení místa jsem se po příjezdu na břeh věnoval také nakrmení své osoby a mé milované. Po setmění se téměř nečekaně ozvala rána do prutu a velká jízda. Po dlouhém boji, kdy nebyl čas pozorovat minuty se do podběráku a na podložku dostal krásný kapr. Nejdříve jsem myslel, že jsem na svém maximu. Ale po změření a zvážení, po odečtu váhy svého saku jsem zjistil, že mám svůj nový osobáček a zavládla obrovská radost.
Kapří drobeček měřil 99 cm a vážil 20 kg a tímto jsem si vytvořil svůj nový osobáček.
A do nedělního poledne, než jsme odjížděli jsme na břeh dostali ještě pár krásných ryb.
Ale nejde o velikosti ryb, ale o krásně strávený víkend u vody s lidmi, které máte rádi. Život je krátký, a proto užívejte každou chvíli u vody a s lidmi, který vás mají rádi.
Přeji všem mnoho krásných chvil u vody a krásné rybky všech velikostí.
S pozdravem za Páru z Navijáku, Honza Pokorný.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení