PÁRA Z NAVIJÁKU - JEZERO BOREK - TESTER SAŠA HÁJEK

Ahoj Páráci! Jednodenní chytačka (kde jinde než na Borku) přinesla krásného šupiho 87 cm a 14,5 kg. Není ani co extra rozepisovat. Jezero bylo plně obsazené, na místech dostupných autem, a tak jsem se vsunul na poslední zbývající. Zakrmil jsem raketou, asi 6 kg partiklu. První záběr přišel asi ve 22:30, ale vytáhl jsem jen řasy:-) Cca kolem 3:00 přichází jízda jak víno. Než jsem se vyhrabal ze spacáku, tak mi ujel snad 40 metrů, byl to fakt kalup. Co se týče boje, tak k tomu nemám co dodat. Prali jsme se spolu možná dobrou půl hodinku, ne li víc. Kapr dal do toho fakt vše a celkem mě vyškolil:-) Naštěstí pro mě skončil v podběráku.
Zamakal opět Ananas 17 mm / 2 kule a to i v prvním případě. Doufám, že tato příchuť získá trvalé místo mezi produkty Páry z navijáku. Spolu s dalšími příchutěmi se stala mým favoritem. Zatím krásně fungovala na jaře ve studené vodě a i teď v teplé. Dle článků ostatních testerů soudím, že je nás víc koho tato příchuť oslovila, jako mě:-)

Tak ať se hulí! Čau Saša

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení