PÁRA Z NAVIJÁKU - JEZERO DĚLOUŠ - TESTEŘI DOMINIK A JIRKA

Ahoj, začnu tentokrát úplně jinak.

Po telefonátu s Ondrou (Šefem) jsme vyrazily s kolegou Jirkou Petráčkem na týdenní výpravu na Jezero DĚLOUŠ - Dělouš. Tato voda o rozloze 26ha je velice těžká a je to výzva pro každého KAPRAŘE. Kdo se nebojí zklamání tak jako já s Jirkou určitě doporučuji.

Na tuto vodu sem si zvolil háček od NASHE velikosti 6 pletenou šnurku spojeny fluocarbonem a bročkem aby montáž seděla tak jak má. Pondělí jsme dorazily kolem 16:00 vybalily jsme věci pruty, připravily a bylo kolem 18:00 nebylo zapotřebí někam spěchat byl před námi celý dlouhý týden. Jak už sem se zmínil zklamání se dostavilo já jako Dominik Bezděkovský sem si myslel že kapry už po těch letech znám ale ukázalo se že se mám co učit,ryby byly jiného názoru a rozhodly se mě vyškolit.

Měl sem za celý týden pouze 3 záběry a ty sem ještě neproměnil mohu vám říci pořád jsem věřil, že to přijde, že určitě něco přijde. TAKY ŽE ANO . Přišla štika, když sem stahoval prut . Co se mohlo stát?? překousnutý návazec.

Poslední 2 výpravy se mi vůbec nedaří, ale naštěstí mému kolegovi ano. Jsme tým tak to beru jako úplně v pohodě, že ryby se rozhodly ukázat svojí hrdost a dokázat si že uměj být taky pěkně chytrý.

Pruty nahozené na hranách,hloubka na lovném místě číslo 15 bylo kolem 10,12,13 metru hloubka. Do vody zavítala řepka trocha kukuřice a pár boliesu. Nakrmily jsme si taky pod nohama byla tam hrana o okolo 5 metru, ale opět bez záběru. Byl sem hodně zklamaný - ryby skákaly nad místem jak sem jim zachtělo a mojí návnadu prostě ignorovali jako kdyby tam nic neleželo. Když ryby skákaly čím dál více dokrmil sem ještě boliesem, ale zase marně nedalo se tomu branit a jenom se tomu smát.

Po dvou dnech bez záběru jsem předělal montáž na plovouci pop-Ups přichutí kokos. Záběr se ale nedostavil. To je ode mne vše (VĚŘ a víra tě uzdraví).

Ahoj tady Jirka

Za celý týden se mi povedlo 7 kaprů na banán mušle. Největší kapr byl 93cm 15 kg a po dlouhé honičce na člunu skončil na břehu - krásný pocit, když vidíte jakou rybu jste dostali.

Počasí bylo jako aprílové. Nejdříve 30stupňů a potom bouřka po dvou hodinách pršení se udělalo zase krasně zase bylo to užasné vedro kolem 27stupňů a poté následovala bouře taková, že jsme museli držet BIVAK, ABY NÁM NEULETĚL. Počasí nám nehrálo vůbec do karet, ale kdo umí tak umí :-)) tak vám přeju, aby jste si vytáhli nějaký ty trofejní kousky a určitě vyrazily na tuto vodu. Je opravdu velká a opravdu těžká a ryby v této vodě jsou pěkně mazané a chytré.

Ahoj a ať se kouři z navijáku.