PÁRA Z NAVIJÁKU - JEZERO NEJEDLÝ - TESTER PETR LIPA S EWÍKEM

Zdravím všechny od PÁRY, víkend jsme strávily na soukromém jezeře Nejedlý, nedaleko našeho bydliště, aby jsme zahájily letošní sezonu.

Chytaly jsme ve dvou na čtyři pruty a v rámci testování jsem zavezl dva pruty na hloubku devíti metrů oba dva návazce 15 cm dlouhé s háčkem č.8 - na jednom jedna koule 17 monster crab - ananas a druhém koule 17monster crab - ananas a pop o stejné velikosti vše nadipované. Zakrmení lovného místa na celý víkend stačilo 1 kg třináctek a 1 kg sedmnáctek koulí monster crab - ananas bez dipování. Z tohoto místa byl vyloven kapr 97cm/20,09kg :-).

Druhé místo kolem pěti metrů, návazce byly stejné a na jednom byla koule 17 ryba - oliheň od páry a na druhém 17 koule plum od dinamite baits. Zakrmení lovného místa bylo 1kg sedmnáctek švestka a 1kg sedmnáctek ryba - oliheň, vyloveno na páru kapr 72cm/7,49kg a jeseter 121cm/13,64kg a na švestku byl uloven jeseter 115cm/10,88kg.

Chytaly jsme při průměrné teplotě vzduchu 4,3 stupňů a teplota vody měla 6,3 stupňů, skoro celý víkend pršelo a z pátku na sobotu padal sníh s deštěm.

Pro začátek sezóny spokojenost.

Za testery PÁRY Petr a Evča

Chtěl bych napsat jednu věc pro testery od PÁRY k sobotnímu referendum k návrhu potisku - můj návrh vznikl po domluvě s Ondrou a proto ho i Ondra dal na FB. Chtěl jsem znát hlavně názor testerů už jenom proto,že musí být určitě většina pro návrh, aby se s tím dalo dále pracovat. Určitě bych nechtěl, aby na sraz PÁRY přijely všichni testeři a měl každý své logo.