PÁRA Z NAVIJÁKU - JEZERO NEJEDLÝ - TESTER PETR LIPA S EWÍKEM

Zdravím všechny od PÁRY, víkend jsme strávily na soukromém jezeře Nejedlý, nedaleko našeho bydliště, aby jsme zahájily letošní sezonu.

Chytaly jsme ve dvou na čtyři pruty a v rámci testování jsem zavezl dva pruty na hloubku devíti metrů oba dva návazce 15 cm dlouhé s háčkem č.8 - na jednom jedna koule 17 monster crab - ananas a druhém koule 17monster crab - ananas a pop o stejné velikosti vše nadipované. Zakrmení lovného místa na celý víkend stačilo 1 kg třináctek a 1 kg sedmnáctek koulí monster crab - ananas bez dipování. Z tohoto místa byl vyloven kapr 97cm/20,09kg :-).

Druhé místo kolem pěti metrů, návazce byly stejné a na jednom byla koule 17 ryba - oliheň od páry a na druhém 17 koule plum od dinamite baits. Zakrmení lovného místa bylo 1kg sedmnáctek švestka a 1kg sedmnáctek ryba - oliheň, vyloveno na páru kapr 72cm/7,49kg a jeseter 121cm/13,64kg a na švestku byl uloven jeseter 115cm/10,88kg.

Chytaly jsme při průměrné teplotě vzduchu 4,3 stupňů a teplota vody měla 6,3 stupňů, skoro celý víkend pršelo a z pátku na sobotu padal sníh s deštěm.

Pro začátek sezóny spokojenost.

Za testery PÁRY Petr a Evča

Chtěl bych napsat jednu věc pro testery od PÁRY k sobotnímu referendum k návrhu potisku - můj návrh vznikl po domluvě s Ondrou a proto ho i Ondra dal na FB. Chtěl jsem znát hlavně názor testerů už jenom proto,že musí být určitě většina pro návrh, aby se s tím dalo dále pracovat. Určitě bych nechtěl, aby na sraz PÁRY přijely všichni testeři a měl každý své logo.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení