PÁRA Z NAVIJÁKU - LIŠČÍ JEZERO - TESTER MARTIN UNGRÁD

Jak Pára bodovala na severu, aneb Játra x Česnek v akci.

Z pátka 13. 3. 2015 jsme se vydali ve dvou na 24hod na Liščí jezero.Jelikož jsem byl nedočkavý, ihned po příjezdu jsem jako první věc rozkrmil cca čtvrt kila boilies a nahodil. Poté jsem se šel věnovat vybalování věcí a v tom to kouzelné pííííp :-) záběr příšel po neuvěřitelných 20 minutách od nahození a ejhle byl tam candát 75cm 5,5kg :)), který přišel na dvě kuličky Játra x Česnek v obalovací pastě. Ihned jsem znova nahodil a šel zjistit nějaké informace o jezeře od vedle chytajících rybářů. V tom další záběr - cca za půl hodiny, opět na Játra x Česnek. Opět nepřišel kapřík, ale nádherný 65cm jeseter. Poté jsem ihned rozkrmil dalších 0,5kg boilies, abych tam rybu udržel.

Přijel kolega, nahodil a šli jsme stavět bivak, když v tom se zase začlo kouřit z navijáku a slyšel jsem pííííííííp. Zase ten stejný prut a na něm byla největší ryba celé výpravy, mnou vymodlený šupík 80cm 8,5kg. Nemusím se už ani zmiňovat, že záběr byl neuvěřitelně na Játra x Česnek.

Kolega zvolil jako nástrahu boilies Oliheň x Mušle od konkurenční firmy a přišel mu na toto boilies cca po hodině jeseter 63cm. Za další hodinu jsem měl další záběr a opět na Játra x Česnek - šupík okolo 5kg. To už kolega nevydržel a dal na všechny pruty Játra x Česnek. V noci jsme si rozdělali oheň, má přítelkyně nám přivezla naložené masíčko a šlo se jíst. V noci okolo 1 hodiny měl kolega záběr od jesetera 67cm a pak každé dvě hodiny jsme měli střídavě záběry od kaprů okolo 5kg. Od 6té hodiny ranní do konce výpravy 12:00 už nic nepřišlo.

Na závěr bych chtěl podotknout, že jsem chytal na 3 pruty, kde jsem měl na jednom prutu Játra x Česnek, na druhém dvě kuličky Ananasu a na třetím plovku Ananas. Je zajímavé, že záběry v tomto ročním období šli nečekaně na masový základ.

Tato výprava mě neskutečně potěšila. Na to, že teplota vody byla okolo 5 stupňů, tak výprava dopadla pro mne velmi úspěšně. Dohromady jsme chytili : jednoho candáta, 3 jesetery a 11 kaprů. Je vidět, že tady na severu lze chytit i candáta na koule od Páry, přeji všem "Tak ať se kouří všem z navijáku " .

Tester Martin Ungrád (HM CARP TEAM)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení