PÁRA Z NAVIJÁKU - JEZERO RADNICE - ONDŘEJ CIBLO Z VEJPRNIC

Ahoj Ondro, nejsem sice váš tester, ale nedávno jsem si od vás obědnal boilies játra - česnek ve velikostech 17mm a 13mm plus dipovaný 13mm plus obalovačku. Je to masakr.

Se správnou zakrmovací kampaní jsem udělal na Radnici takovej pofírunk, že tam na to kapři dlouho nezapomenou. Kluci z party chytali na boilie jiných značek s úspěchem sedmi kaprů do devíti kilo za čtyři dni, kdežto pára se správně založenou krmnou kampaní mě vychytala krásných čtrnáct kaprů. Deset kaprů v rozmezí sedm až deset kilo a čtyři kapři s váhovou kategorii: šupík 10,5kg, krásnej řádkovanej lysec s obrovskejma šupinama na ocase s váhou 11,6kg, neuvěřitelně bojovnej šupík 14,9kg (dal mě při zdolávání luxusní masáž snad všech svalů na těle) a třešničkou na dortu byl 19kilo vážící šupináč se specifickou značkou v místech kořene ocasu kterýho jsme pojmenovali Láďa z radnic .

Jsem rád, že jsem oběvil vaší firmu a hodlám s vámi spolupracovat a odebírat i v budoucnu vaše produkty.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení