PÁRA Z NAVIJÁKU - JEZERO RADNICE - TESTER JAROSLAV ŠTROB

Ahoj Ondro a všichni z páry,

tak jsem se konečně po dlouhé době dostal na kapříky a na 7 dni jsem si vybral jezero Radnice. Vyrážel jsem z Prahy v Pondělí 29.6 a vyhlídky počasí mě trochu znepokojovaly samé tropy:-)Po příjezdu my srdce zaplesalo nad krásou kousku naší země.

Rozbalil jsem bydlení a hurá na vodu prozkoumat dno jak to vypadá, po asi hodince jsem si našel dvě hrany na které jsem umístil bojky a rovnou zakrmil, kukuřicí, řepkou a halibutkama. Nicméně jsem zůstal 52 hodin bez záběru, po 42 hodinách jsem změnil krmnou taktiku vynechal jsem kukuřici a krmil po 12 hodinách halibutkama a řepkovýma peletkama vše zalité lososovým olejem, nakobroval jsem pár kuliček a zdálo se mi že stáhnou ryby ze sloupce do 10m hloubky asi bude nad mé síly, ale přeci jen po nasazení dvou 18 olihně se po cca3 minutách rozječel pípák a první kapřík byl na podložce a moje štěstí nebralo konce. Po opětovném nahození na stejné místo přišel druhý záběr po 25 minutách takto to šlo zbylých 5 dní 2-5 záběrů denně (krmil jsem střídmě 4 rakety pelet a 10 kuliček na každé místo po 12 hodinách. Celkem bylo 21 záběrů, ale na podložku jsem dostal pouze 13 z nich největší ryba 10,4kg a nejmenší 6,8kg.

Bohužel jsem se nepopasoval s zig-rigem a z jednoho záběru kdy na konci montáže byl kapr odhadem okolo 17 kg, ale byl lepší než já a při posledním výpadu před podběrákem utrhl 5 cm nad háčkem.

Závěrem děkuji Ondrovi za to co dělá. Habakukum za hezké jezero a místním kaprům děkuji za krásný zážitek s jejich bojovností a krásou, určitě se za nimi vrátím.

Použité nástrahy ryba-oliheň, banán-mušle, játra-česnek nejúspěšnější byla ryba-oliheň dvě 17 pod sebou.

(Jaké bylo moje překvapení kdy v den odjezdu 6.7. jsem se ráno vzbudil a kapři se třely).

Ahoj všem z Páry a ať se kouří z navijáků. Karbi

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení