PÁRA Z NAVIJÁKU - JEZERO ROUDNICE - TESTER PAVEL UHER

Krásný šupik,o váze 21,5kg a 102cm. Waauuu,nový osobák!!!

Ahoj Ondro, vyrazili jsme v tomto termínu na pískovnu Roudnice, s mojim parťákem Ivošem.

Pro zakrmení, jsme použili klasický partikl a pelety Halibut a především již osvědčené, boilies robin red ořech a monster krab ananas. Prvních pár hodin, chytáme menší ryby od 8kg-10kg. Po cca 12 hodinách, přichází záběr na boilies robin red ořech, ryba byla zdolána a v podběráku byl krásný šupík, který atakoval hranici 17kg a 98cm. Paráda,pomyslel jsem si, zase o kousek posunut muj osobák, který byl doposud supik-95cm a 18,6kg.

Největší překvapení nastalo, následující den.V 8:45 hodin přišel razantní záběr a díky mému parťákovi (Ivošovi), který pohotově zareagoval a rybu zasekl, neboť jsem se já, v této chvíli, nacházel kousek od prutu. Jaké nastalo překvapení a obrovská radost, když po cca 20 min. souboji v podběráku, skončila moje životní ryba. Krásný šupik,o váze 21,5kg a 102cm. Waauuu,nový osobák!!! Další záběry na sebe nenechaly dlouho čekat a přicházely krasné ryby,v rozmezí od 10kg-do16kg.

Tímto bych chtěl poděkovat, mému parťákovi a také tobě Ondro, za dobrou radu a doporučení, ohledně krmení, které zde zafungovalo na 100%!!!!!!Pára prostě nezklamala!!!!!! Byla to super dovolená a doufám, že budou i další výpravy.

Byl to krásně strávený čas u vody. A také přikládám pár fotek.

S pozdravem Pavel Uher.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení