PÁRA Z NAVIJÁKU - JEZERO ROUDNICE - TESTER PAVEL UHER

Krásný šupik,o váze 21,5kg a 102cm. Waauuu,nový osobák!!!

Ahoj Ondro, vyrazili jsme v tomto termínu na pískovnu Roudnice, s mojim parťákem Ivošem.

Pro zakrmení, jsme použili klasický partikl a pelety Halibut a především již osvědčené, boilies robin red ořech a monster krab ananas. Prvních pár hodin, chytáme menší ryby od 8kg-10kg. Po cca 12 hodinách, přichází záběr na boilies robin red ořech, ryba byla zdolána a v podběráku byl krásný šupík, který atakoval hranici 17kg a 98cm. Paráda,pomyslel jsem si, zase o kousek posunut muj osobák, který byl doposud supik-95cm a 18,6kg.

Největší překvapení nastalo, následující den.V 8:45 hodin přišel razantní záběr a díky mému parťákovi (Ivošovi), který pohotově zareagoval a rybu zasekl, neboť jsem se já, v této chvíli, nacházel kousek od prutu. Jaké nastalo překvapení a obrovská radost, když po cca 20 min. souboji v podběráku, skončila moje životní ryba. Krásný šupik,o váze 21,5kg a 102cm. Waauuu,nový osobák!!! Další záběry na sebe nenechaly dlouho čekat a přicházely krasné ryby,v rozmezí od 10kg-do16kg.

Tímto bych chtěl poděkovat, mému parťákovi a také tobě Ondro, za dobrou radu a doporučení, ohledně krmení, které zde zafungovalo na 100%!!!!!!Pára prostě nezklamala!!!!!! Byla to super dovolená a doufám, že budou i další výpravy.

Byl to krásně strávený čas u vody. A také přikládám pár fotek.

S pozdravem Pavel Uher.