PÁRA Z NAVIJÁKU - KAPR 20,8 KG A 18,96 KG - TESTER PETR LIPA

Po nějakém čase jsem se dostal na víkendovou výpravu na ryby. Počasí musím uznat na rybaření tedy nic moc teplota kolem třiceti stupňů pro mne je hrozivá, ale začneme od začátku.

Vyhlédl jsem si jezero na kterém jsem ještě nebyl a při příjezdu v pátek jsem byl i spokojen s prostředím i s lovným místem. Tak začal pokaždé stejný rituál postavit bivak příprava prutů a člunem najít místo a zakrmit. Do sedmé hodiny ranní přišly jako obvykle na soukromáku tři jeseteři přes ně se vždy musím prochytat, ale co pak přišlo po nich jsem opravdu nečekal s jezera se stalo veřejné koupaliště a to jen cca patnáct metrů od mého místa celý den trpět lidí a dva psi a ještě si to zaplatit no asi je to bonus.

Den jsem přečkal i proto , že se mi podařilo usnout, ale k večeru jsem byl rozhodnut se zabalit a odjedu domů. Nemít sebou mou přítelkyni a tím ji moc děkuji ta byla proti odjezdu a uklidňovala mě, že večer odjedou. Měla pravdu večer se uklidnil a půl osmé přišel dabl sotva jsem po patnácti minutovém boji položil na podložku kapra 93 cm a 20,8 kg přišla další jízda a další kapr 97 cm a 18,96 kg a tím to se omlouvám za fotky, ale druhého kapra jsem ani nemohl pořádně zvednout unavenější a štastnější.

Okamžitě člověk zapomene na to co se dělo celý den a kdyby neposlechl přítelkyni Evču tak bych o to vše přišel. Za dvě hodiny přišly ještě dva kapříci 10.9 kg a 5.94.

Chytal jsem na monstr crab-ananas dipované a krmil jsem jen třemi hrstmi přesně na lovné místo na sedmi metrech tak jsem se uspěšně vyhnul jeseterům.

Ještě jednou děkuji přítelkyni a ať se daří všem.