PÁRA Z NAVIJÁKU - KUBŠOVKA- 1.3.2014

Ahoj,

dnes jsem se konečně dostal s kamarádem k vodě na sportovní rybolov Kubšovka http://www.kubsovka.cz/. Chytali jsme na boilies jahoda - oliheň o průměru 13 mm s pop up. Po příjezdu jsme lehce prokrmili boilies a partiklem a začali chytat.Voda byla ješte dost studená a nečekal jsem žádné zázraky.
První záběr přišel asi po 2 hodinách . Byl to jeseter tak 70 cm ,ale při podebírání se vypnul těsně u podběráku .Byl jsem dost naštvaný ,ale nedá se nic dělat, rybařina taková prostě je .Kdybychom chytli každou rybu,tak by nás to snad ani nebavilo.Dlouho jsem nezahálel a nahodil znova.Po hodince, když jsem si vychutnával kávičku, přišel záběr padáček .Při zdolávání jsem zjistil, že už to nebude nějaký dorostenec, ale něco většího. Po 10 minutách zdolávání jsem měl na podložce jesetera 115 cm. Parťák taky dlouho nezahálel a vytáhl jesetera 70 cm.

Vůbec nám nevadilo, že to nebyli kapři, protože tato prehistorická ryba nám taky udělala moc velkou radost. Do odjezdu jsme měli asi ještě pár záběrů.Kapra jsem sice nechytil ,ale není všem dnům konec.

VŠEM PŘEJU, AŤ SE KOUŘÍ Z NAVIJÁKŮ.