PÁRA Z NAVIJÁKU - ROUDNICE - 28.2.-2.3.2014

Testovali jsme s Carpteamem Satarmo pískovnu Roudnice http://www.rybareni-roudnice.cz/.

Bohužel tento termín bylo akorát zahájení a oficiální otevření vody spojené s prezentací nějakých produktů, tak jsme se na starou pískovnu nedostali a museli jsme chytat na pískovně označené jako P1. Na této pískovně z jedné strany probíhá stále těžba a hloubka této pískovny je údajně cca 8 metrů až 10 metrů (tato voda se dá přirovnat k bazénu). Jelikož hloubka je hned kousek od břehu a nejsou nikde žádné mělčiny tak prohřátí vody trvá mnohem déle než na vodách mělčích. I přesto jsme se rozhodli pro lov na této lokalitě (furt lepší než sedět doma když je venku tak hezky).

Teplota vzduchu přes den cca 9 stupňů a ráno cca -3 stupně. Za celou výpravu se chytli 4 kapři od 58cm do 72cm. Zase vévodila příchuť jahoda-oliheň, řady speciál (tato řada je určená na celoroční chytání, ale perfektně funguje i v chladných vodách). Jednu rybu jsme chytli na ořech - kreveta. Průměr boilies 13mm.

Kapři ve vynikající kondici (nádherně bojovali) a krásně zbarvený. Kapři nejevili známky jakéhokoliv poškození jak u úst tak zbytku těla. Já osobně si myslím, že za takové dva měsíce na P1 bude hodně pěkné pochytání z velice bojovnýma rybama.

Co dodat na závěr k naší výpravě? Super a perfektně strávený čas se svými kamarády testery (Radek, Vlasta, Leoš) a skvěle okořeněno úlovky, které na takové období, jsou víc jak perfektní.

Tímto bych chtěl poděkovat Radkovi za vynikající polévku, díky které jsme se zahřáli a po celou dobu našeho společného lovu jsme nikdo nezapomněli na pitný režim :-))) Dále Vlastovi za zapůjčení vidliček :-)) a Leošovi za perfektně umytou naběračku :-))). Poslušně hlásím že za naší výpravy se nic zvláštního nestalo (Leoš) :-))))

Ať se kouří z navijáku

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení