PÁRA Z NAVIJÁKU - SOUKROMÝ REVÍR TYŠLÁK - TESTER MIROSLAV LÁTERA

Zdravím všechny Párolovce.

Nejdříve bych se chtěl skromně vyjádřit k Ondrovi s Jančou na Toušni. (Skromě) ,,TY VOLE HUSTÝ" :-))) Velká gratulace přátelé.
Ondro vážně pěknej násaďáček:-))).

Dále bych se přidal i já k podpoře Milana a Radka Zelinkových.Kluci jestli si čtete tento článek tak před vámi smekám kšiltovku Páry:-).
Sám vím jak je v dnešní době těžké si najít čas a vše dát do kupy tak, aby se rybář dostal aspoň na chvíli ke své milované vodě a vy to máte ještě o pořádný kus těžší a přesto to zvládáte. Vážně super a jen tak dál. Třeba i malá ryba udělá radost. Jak říká Růda Hrušinský: Malá, ale krásná:-)
Budu se těšit na další články a fotečky od vás.

Tak a teď k mému bezvýznamnému článku.

Opět sem navštívil s přáteli Jirkou a Mírou II soukromý revír Tyšlák. Správce pan Caska nám poreferoval jak ryby jdou nebo spíš tenhle týden moc nejdou a poradil nám mělčinu kde by se mohli ryby v tomto počasí zdržovat. Jak se později ukázalo,výběr místa byla celkem správná volba.Nachytala se spousta malých kapříků amurků vše kolem 40cm,ale došlo i na větší sourozence kolem 65cm a později i na větší.Největší kapr měl 81cm a lehce nad 9kg. Dále se povedlo 6 kapříků mezi 70 až 76cm,jeseter 95cm a lín 43cm kterému chutnaly dvě koule ananasu.
Chytalo se na ananas a játra - česnek. Bohužel jsme o tři velké ryby přišli. Dvě ve větvích u břehu pod nohama a jednu kdesi na druhé straně rybníka, kterou parťák Jirka prostě nemohl dobrzdit i když měl brzdu jak se říká na krev. Asi jeden ze zdejších velikých amurů. Ale i tak panovala celkem spokojenost a hlavně jsme vypli od každodenních problémů a jak se říká, vysmradili se na čerstvém vzduchu.Posílám i pár foteček.

S přáním hezkého dne tester Míra Látera a zbytek bandy z Jihlava City.