PÁRA Z NAVIJÁKU - SOUKROMÝ REVÍR TYŠLÁK - TESTER MIROSLAV LÁTERA

Zdravím všechny Párolovce.

Nejdříve bych se chtěl skromně vyjádřit k Ondrovi s Jančou na Toušni. (Skromě) ,,TY VOLE HUSTÝ" :-))) Velká gratulace přátelé.
Ondro vážně pěknej násaďáček:-))).

Dále bych se přidal i já k podpoře Milana a Radka Zelinkových.Kluci jestli si čtete tento článek tak před vámi smekám kšiltovku Páry:-).
Sám vím jak je v dnešní době těžké si najít čas a vše dát do kupy tak, aby se rybář dostal aspoň na chvíli ke své milované vodě a vy to máte ještě o pořádný kus těžší a přesto to zvládáte. Vážně super a jen tak dál. Třeba i malá ryba udělá radost. Jak říká Růda Hrušinský: Malá, ale krásná:-)
Budu se těšit na další články a fotečky od vás.

Tak a teď k mému bezvýznamnému článku.

Opět sem navštívil s přáteli Jirkou a Mírou II soukromý revír Tyšlák. Správce pan Caska nám poreferoval jak ryby jdou nebo spíš tenhle týden moc nejdou a poradil nám mělčinu kde by se mohli ryby v tomto počasí zdržovat. Jak se později ukázalo,výběr místa byla celkem správná volba.Nachytala se spousta malých kapříků amurků vše kolem 40cm,ale došlo i na větší sourozence kolem 65cm a později i na větší.Největší kapr měl 81cm a lehce nad 9kg. Dále se povedlo 6 kapříků mezi 70 až 76cm,jeseter 95cm a lín 43cm kterému chutnaly dvě koule ananasu.
Chytalo se na ananas a játra - česnek. Bohužel jsme o tři velké ryby přišli. Dvě ve větvích u břehu pod nohama a jednu kdesi na druhé straně rybníka, kterou parťák Jirka prostě nemohl dobrzdit i když měl brzdu jak se říká na krev. Asi jeden ze zdejších velikých amurů. Ale i tak panovala celkem spokojenost a hlavně jsme vypli od každodenních problémů a jak se říká, vysmradili se na čerstvém vzduchu.Posílám i pár foteček.

S přáním hezkého dne tester Míra Látera a zbytek bandy z Jihlava City.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení