RYBNÍK LETNY - TESTER JOSEF OBŮRKA S KLUKAMA

Předposlední týden v listopadu jsem chtěl vyrazit ještě na poslední letošní krátkou výpravu k vodě. Místa jsem zamluvil na rybníku Letny v dostatečném předstihu, jelikož se ke mě přidali i noví parťáci z Clubu, co se ofiko rozjíždí od ledna 2016. Čím více se blížil termín akce, přibývalo i diskuzí, jestli to neodpískáme. Počasí se rapidně zhoršovalo, ale nejsme bábovky a šli jsme do toho!

Start - pátek, pozdní odpoledne

Účast - Hanz, Marťas, Lišák, Huby, Zelí, Pepan

Odjezd - neděle odpoledne

Po páteční běžné rutině, kdy jsme rozbalovali vše za vydatného deště, se probouzíme do chladného sobotního rána a vše co bylo mokré, je zmrzlé s lehkým sněhovým popraškem. Z pátku na sobotu se povedlo i pár rybek.

Ranní siestu přerušuje Lišáka jízda s výslednou hmotností kapra 6kg. Kolem poledne přichází druhá vlna sněhové nadílky a Pepan dostává na břeh také kapra 6 kilo. Do večera si všichni vytáhnou na břeh několik juniorků, kterých je na této vodě opravdu požehnaně! Padla tma a kaprům začalo evidentně chutnat. Huby spouští noční vlnu záběrů a Pepan s Lišákem ostřelují hranici 10 kilo, kterou pokoří Lišák ve 2 ráno šupíkem 13 kilo! Padá sníh a mrzne, tudíž přicházejí problémy s hlásiči záběrů. Kolečka zamrzají a některé záběry nejsou patrné.

Neděle je ve znamení další sněhové nadílky. Větší rybu 7+ dostává Huby! Hanz, Zelí i Martin se připojují s 6+.

Nakonec dostává ještě Pepan parádního šupíka 11+ a je na čase odházet sníh z bivaků, začít pomalu balit a loučit se s letošní kaprařskou sezónou.

Tímto bych chtěl i zároveň poděkovat Ondrovi Rutkowskému, za super nástrahu, kterou bezesporu Pára z navijáku je a těším se na další sezónu pod touto vlajkou!

K článku je i na našich CLUBOVÝCH stránkách Online přenos z této akce.

Přeji všem hodně úspěchu u vody i mimo ni a děkuji těm, co se zúčastnili této akce. Těším se na další skvělé výpravy!

Za Universal Fishing Club & Pára z navijáku -- Pepan --