Víkend u Jelena

Ahoj Párolovci a rybáři, rybářky.
V pátek 20.4. 2018 jsem poprvé vyrazil na letošní víkendovou výpravu na rybník u Jelena v Luníkově. Po příjezdu a postavení našeho tábora, jsem dostal info, že ryby občas berou, ale ne moc aktivně. Po proskoumání vodní hladiny, jsem bohužel našel několik desítek mrtvých ryb na hladině a u břehu rybníka a to se opakovalo po celé tři dni. Bohužel se není čemu divit po nedávné otravě rybníka z potoka, který do něj přitéká s ČOV ze Slaného.
Proto jsem byl velmi zvědav na stav a kondici místních ryb. Na jeden prut jsem nastražil dvě koule PZN 3 20 mm namočené v dipu stejné příchutě. Na druhý prut PZN 3 s plovkou Banán a oboje doplněno o Pva punčochu s mixem Pikantní koření, drceným boilie a zalité dipem. A to téměř stejně po celé tři dny. Nakonec se na podložku podívalo deset kapříků a největší cca 76 cm. Ale všechny potěšily a čas u vody také. Za Team Pára z Navijáku Honza Pokorný.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení