VÝPRAVA NA OBLÍBENÝ RYBNÍK

Dne 7.-9.9.2018 jsem se vybral na můj oblíbený rybník, který mám vzdálený asi 55 km. Je to rybník i když soukromý, kde se moc rád vracím kvůli klidu u vody a krásným rybkám.
Na týhle výpravě jsem si řekl že se pokusím vytáhnout rybku, kterou mám taky moc rád a jak to dopadlo uznejte sami, i když za prvních 20 hodin jsem byl bez pípnutí sem si řekl, že to přijde a o pár hodinek to píplo a začalo to moc hezky, když první Šupík měl 9,6 kila a za víkend no skoro za víkend jsem udělal 8 ryb z kterých byl nej asi každý a dokonce každý šupináč i když nejtěžší byli kapříci o vahách 13,10 kg 15,30 kg a 11,70 kg, ale na třešničku jsem si poctivě počkal a přišla má očekávaná rybka a tou byl Sumec, i když jen o délce 100 centimetrů a váze 8,2 kila, ale moc mě potěšil. Jak to bývá, nástrahami byli PZN 4 a Robin Red - Orěch, který mě snad nikdy nezklame a udělal mi na téhle výpravě první šupinku. Na vnadění jsem použil Eko boilies plus halibut pelety zalité Játry a Lososovým olejem a halibut pelety sem si celkem vytunil jak je vidět na foto. Jistě se na rybník opět vrátím zpátky, ale až po výpravě, která mě čeká na neskutečný vodě v srdci divoký přírody.
S pozdravem Matej - Carp team Pára Warrior

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení