Výprava na Starou vodu

Vydali jsme se na 5-ti denní výpravu na pískovnu Stará Voda. Po příjezdu jsme na nic nepospíchali, pomalu začali vybalovat a pozorovali vodu. Byli jsme na této vodě poprvé, takže bylo hlavní nic neuspěchat. Odpoledne jsme rozkrmili dvě lovná místa mixem boilies Eko-natur a partiklem.

Druhý den k večeru začali přicházet první záběry, takže jsme znova zajeli zakrmit. Krmili jsme po menších dávkách, častěji a zmenšovali dávky partiklu. Taktika se osvědčila a každý den nám přišlo kolem 5 až 7 záběru.

Suprově fungovalo boilie Pzn3, zalité dipem a obalené v obalovačce Játra-Ryba nebo kombinace Pzn3 25mm s plovkou Černý pepř. Do PVA jsem dával pár nadrcených kuliček Pzn3 a mix halibut peletek v průměru 2,5-4-6mm. Přišla na to většina záběrů.

Kapři neodolali ani boilie Pzn4 pr. 25mm s plovkou ananas.

Během výpravy jsme chytili kolem 20-ti ryb v rozmezí 10kg až 16kg. Výpravu jsme si užili, i když nepřišla žádná trofejní ryba.
Ryby jsou zdravé a bylo tam super prostředí.

Ondřej

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení