Výprava snů na rybníku Asuán

Ahoj příznivci Páry z navijáku.

Tak jsme zase vyrazili se synem a jeho rodinou na týdenní rybolov.Tentokrát jsme vybrali vodu, na které shodou okolností, bude probíhat i sraz párolovců. Je to rybník Asuán.

Nabalili jsme sebou několik druhů příchutí a krmení. Jelikož se na této vodě nesmí krmit partiklem, museli jsme krmení spokojit s peletami a krmnými kuličkami. Vyrazili jsme prozkoumat vodu s tím, že postavíme bojky, ale jak se ukázalo bylo to zbytečné, neboť na našem místě bylo dno celkem rovné a tak jsme se rozhodli, že budeme nástrahy vozit k protějšímu břehu. Ryby až nezvykle rychle začaly reagovat a přicházely celkem často záběry. Začalo to rybami kolem 12 kg. Postupně jsem zvětšoval koule, abych trošku selektoval ale Jardovi chodily pěkné ryby i na ty nejmenší plovky. Večer přišel Jarkovi první větší kapr 19.5 kg. V noci pak braly jenom menší do 13 kg. Na další den jsem nachystal ďábelskou jahodu průměr 25 a začaly chodit velké ryby i mě. Postupně jsem vynechal všechny varianty a chytal jsem pouze tuto nástrahu. Několikrát jsme tahali i dvě ryby najednou, jak uvidíte na fotkách, kde šupík i lysec měli po 18-ti kilech. Ryby byly stále při chuti a tak se povedlo postupně zvedat laťku na 20 a 21 kg. Byla to opět výprava snů, kterou jsem párkrát zažil, ale je to vždycky zážitek. Nakonec po sečtení to bylo nějakých 70 ryb s celkovou váhou 804 kg.

Tak se mějte Milan a Jarek Hamplovi.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení