1. OFICIÁLNÍ SRAZ PÁRY Z NAVIJÁKU NA RADNICI

V pátek 19. září 2014 se na jezeře Radnice uskutečnil první oficiální sraz "Páry z navijáku".

Sešlo se nás dvacet jedna rybářů a jedna rybářka :-))

Počasí nám vcelku přálo až na občasný deštík, ale oproti srazu na Slovensku to byla procházka růžovým sadem.

Chytalo se od pátka 12:00hod do neděle do 11:00hod a za tu dobu se nám podařilo zdolat pár krásných kapříků a pokořil se i nějaký ten amůrek.

Nejtěžší kapřík vážil 14,1kg, kterého zdolal Petr Kouřil. Druhého nejtěžšího kapříka zdolala jako jediná žena mezi muži "Nikola" o váze 13,6kg. Takže moc nechybělo pánové a byli jsme za pořádný "Vokurky" :-))

Na počet kusů vyhrál Nikči přítel Radim Volák, který na podložku dostal 9 kaprů a 1 amura.

Po celou dobu našeho srazu se o nás starala Martina a Pavel z Radnice za čož jim patří velké poděkování. V sobotu nám zprostředkovali vynikající gulášek a po dobu srazu tekla točená dvanáctistupňová plznička prokládaná luxusníma utopencema.

Také jsme byli poctěni návštěvami našich kamarádů a hlavních sponzorů - Fandy z Kubšovky, který na náš sraz uvolnil dvě víkendové povolenky na Kubšovku a Jirkou z firmy "Baleno", který uvolnil trička a čepice od této firmy. Tímto jim chci samozřejmě poděkovat za cestu, kterou za námi vážili a ceny, které pro náš sraz věnovali. Mockrát díky :-)))

Samozřejmě děkuji všem za účast a přeji mnoho krásných prožitých chvil u vody s nástrahami "PÁRA Z NAVIJÁKU". ….. Ondra

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení