ČR - LABE

Ahoj párolovci,
Dovolte mi, se Vám představit. Jmenuji se Milan Marčaník, je mi 30 let a pocházím z města Litoměřice. Ryby chytám od malička. Přímo kapry zhruba 7 let.Tolik k představení a hurá na mé úlovky.
Jak víte, městem Litoměřice protéká řeka Labe. Je to mé oblíbené loviště po celý rok. Většinu ryb jsem nachytal právě zde na Labi. Ještě bych se na chvilku vrátil k zimnímu období v roce 2017, kdy se mi povedlo chytit pár krásných ryb.
Bylo to začátkem ledna a povím Vám, pěkně mrzlo. Bylo 5 stupňů pod nulou, takže pěkná kosa. Ráno jsem dorazil na mé oblíbené místo a na nic nečekal. Lovné místo jsem prohodil hrstí PZN 2 a umístil jsem montáže přesně tam, kam jsem chtěl. Na záběr jsem dlouho nečekal. Zanedlouho jsem viděl swinger jak se lepí na prut a hlásič začíná prozpěvovat tu pěknou píseň co máme všichni rádi. Záběr byl tu. Po dlouhém boji (25min) jsem vítězně podebral pro mě obrovský úspěch, kapra o mírách 93cm a necelých 16 kg. Krásný šupináč byl na břehu. Byl jsem v euforii. A to jsem ještě nevěděl co mě ještě čeká dál. Kapr spolupracoval a za chvíli byl zase ve svém království. Prut jsem nahodil zpět do vody a čekal jsem na další záběr. Čekat jsem dlouho nemusel a ten stejný prut se zase rozjel. V zimě bych určitě nečekal takové úspěchy v podobě tak krásných ryb. Boj opět trval pěkně dlouho, ruce mi málem upadly mrazem, ale opět se povedlo podebrat zase šupináče. Nebudu vás napínat. Kapr měřil 88cm a vážil 16,80kg.Byl jsem radostí bez sebe. Krutá zima mi najednou vůbec nevadila. Zjistil jsem, že pára z navijáku je velice kvalitní boilies a od teď na něj nedám dopustit. Díky ní se mi povedly krásné ryby a ještě v tak těžkém období, jako byla letošní zima. Potom se ještě na břeh podíval krásný lysec jak vidíte na fotkách. Pro mě den jako ze snů. Lepší to snad nemohlo ani být. Zanedlouho jsem to zabalil a jel domů se pochlubit mými úlovky a hlavně se ohřát k horkému topení.
Děkuji za pozornost a doufám, že brzy mi čas umožní se opět vrátit k vodě, abych Vám mohl napsat zase krátkou zprávu od vody. Milan Marčaník