ČR - SVAZOVÁ VODA

V pátek, něco málo po obědě, jsem se vydal na svoji oblíbenou svazovku v Přišovicích.
Můj oblíbenej Písák mne uvítal ne moc příjemným počasím, ale byl jsem rád, že jsem u vody.
Jako první jsem rozbalil pruty a s očekáváním jsem rozbaloval pytlíky s PZN 3 a Monster Crab - Ananas.
Po menším zákrmu následoval nához, a pak rozbalování věcí.
Vzhledem k tomu, že jsem chytal v dálce cca 105 metrů, jsem se na krmení rozhodl použít spodový prut a do rakety jsem nakládal několik půlených a pár celých kuliček. Krmil jsem každou hodinu jednu raketu mezi montáže, které jsem měl cca 20 metrů od sebe.
První záběr přišel až k večeru kolem 19:30.
Bohužel ryba se nesekla, a tak vyhrála tento souboj.
Záběr byl na Monster Crab - Ananas 17 mm dvě kuličky obalené v pastě té samé příchutě.
Bohužel do ukončení denní doby lovu to byl poslední záběr.
Druhý den ráno jsem začal s krmením už v půl šestý a v šest letěly montáže na dno. Sobota byla ve znamení oblačného počasí, kdy se střídaly mraky se sluníčkem, deštěm a větrem. No, naštestí tohle bláznivé počasí mi přineslo počas celého dne záběry.
První záběr to odstartoval něco málo po osmé hodině zase na dvě kuličky Crab/Ananas. Vzhledem k tomu, že dno na místě, kde jsem chytal je hustě pokryto slávkami, tak jsem přišel o rybu i s montáží už po záběru.
V sobotu to byl poslední záběr na tyto kuličky.
Přišla řada na PZN 3 a to to začalo jezdit skoro každou hodinu, chvilku po zákrmu.
Díky téhle kuličce o průměru 20 mm jsem měl počas dne 6 záběrů a 4 zdolané ryby.
I když jsem nechytl žádnýho obra, tak jsem byl nad míru spokojen a štastnej. Nej ryba dne přišla o 21:45 na popku Ananas. Byl to kapr 69 cm a 6,3 kg.
V neděli jsem se probral do mlhy jak mlíko. V tomto počasí jsem to díky odměřené vzdálenosti a klipování vlasce na navijáku úspěšně nahodil na krmné místo a mohl jsem čekat na záběr. Záběr se dostavil ve 12:10, ale souboj zase vyhrály slávky. Další pípanec se ozval, ani ne za půl hodinky. Byl to jeden z místních velikánů o délce cca 40 cm :D Po tomto záběru jsem kvůli počasí musel vše zabalit a od vody odejít.
Vzhledem k tomu, že tohle byl můj první víkend s Párou z navijáku, tak jsem rád, že to takhle klaplo a už teď se teším na další víkend na mojí milované svazovce. C&R