ČR - SVAZOVÁ VODA - KAPR 20,70 KG

Zdravím všechny příznivce páry z navijáku :) Poslední výprava na naší oblíbené svazové vodě dopadla na jedničku. S parťákem Štědou jsme se vydali na týden k vodě, ale podle informací od rybářů ryby nebraly a tak jsme byli trošku na pochybách.

Při příjezdu jsme ihned začali krmit na předem odměřenou vzdálenost, kde jsme použili již už předmočené boilies z domu :) ryba - olihen a novinku Pzn 2. Pod háček jsme dávali silně nadipované koule, i s kombinací pop up ananas, které se nám již osvědčilo :)

První den byl jako vždy jen o vybalování věcí a přípravě. Druhý den večer přišel první záběr, Šteda boduje - na břehu se ukázal krásný šupik o váze 13,30kg a my byli spokojeni :) druhý den se vytáhlo pár menších ryb do 65cm, ale my věděli, že naděje umírá jako poslední a že máme ještě spoustu času, tak jsme začali vymýšlet nové návazce, které by mohli fungovat , fluocarbon zvítězil ( jeden broček pro zatížení) a jde to do vody :)

Třetí den byl úplně bez kontaktu, večer sedíme popíjíme teplý čaj s kalvadosem a najednou krásný opatrný záběr. Na břeh se dostal opět šupík o váze 20,70kg - Šteda opět boduje a zvedá si svůj osobák, jeho radostný pohled mi stačil :) bohužel další dny šli jen z kopce. Nával místních rybářů a kaprařů byl hrozně velký a když začal každý valit kýble krmení, tak záběry ustáli a bylo po rybačce :)

Každopádně pára jede, takže jsme byli spokojeni :) dikes Ondřeji za ty božské dary :D at se kouří Honza:)