ČR - Tovačovská jezera

Zdravím všechny párolovce,dne 30.7 jsem se vydal na týdení dovolenou na Tovačov Annínské jezero.Po příjezdu k vodě,po vybalení věcí jsem se pustil do hledání lovného místa kam bych umístil bojku, našel jsem dvě slušná místa asi 150 a 200 metrů od břehu, hloubka okolo 6-7m.
Po zakrmení boiliesem a peletami jsem zavezl pruty na vybraná místa a kochal se krásou tohoto jezera.Po první noci jsem byl bez záběru,tak jsem po ránu převozil pruty a čekal na záběr, ale přes den taky nic, navečer jsem znovu zakrmil a převozil pruty, asi okolo 22h první záběr, zdolal jsem krásného kapra necelých 10kg. Po hodině přišel další záběr, znovu kapr okolo 8kg,do rána se už nic nedělo.
V pondělí přišel déšť a s ním i záběry. V noci přišel krásný záběr od kapra, nádherný lysec z váhou 15kg a 90cm na ryba-olihen, krásný souboj, to byla největší ryba za celý týden. Podařilo se nachytat ještě asi 12 ryb mezi 8 a 10kg.Tato voda má ohromný potenciál se stát nejlepší vodou v Česku, lidé co se o vodu starají ví, jak nato. Všude čisto, žádný bordel jako jsem viděl po příjezdu třeba na Labi.Jinak jsem zkoušel ještě pzn, monster crab-ananas.Tester Robert Prager