ČR - Tovačovská jezera

Zdravím všechny párolovce,dne 30.7 jsem se vydal na týdení dovolenou na Tovačov Annínské jezero.Po příjezdu k vodě,po vybalení věcí jsem se pustil do hledání lovného místa kam bych umístil bojku, našel jsem dvě slušná místa asi 150 a 200 metrů od břehu, hloubka okolo 6-7m.
Po zakrmení boiliesem a peletami jsem zavezl pruty na vybraná místa a kochal se krásou tohoto jezera.Po první noci jsem byl bez záběru,tak jsem po ránu převozil pruty a čekal na záběr, ale přes den taky nic, navečer jsem znovu zakrmil a převozil pruty, asi okolo 22h první záběr, zdolal jsem krásného kapra necelých 10kg. Po hodině přišel další záběr, znovu kapr okolo 8kg,do rána se už nic nedělo.
V pondělí přišel déšť a s ním i záběry. V noci přišel krásný záběr od kapra, nádherný lysec z váhou 15kg a 90cm na ryba-olihen, krásný souboj, to byla největší ryba za celý týden. Podařilo se nachytat ještě asi 12 ryb mezi 8 a 10kg.Tato voda má ohromný potenciál se stát nejlepší vodou v Česku, lidé co se o vodu starají ví, jak nato. Všude čisto, žádný bordel jako jsem viděl po příjezdu třeba na Labi.Jinak jsem zkoušel ještě pzn, monster crab-ananas.Tester Robert Prager

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení