II. Testování novinky GLM-koření na letošní sezónu

JELIKOŽ DO PRODEJE PUSTÍME KAŽDOU CHVILKU NOVÉ BOILIE, TAK TADY MÁTE MALOU OCHUTNÁVKU FORMOU ČLÁNKU OD NAŠICH CHALANŮ Z CAPRISONE ( Milan, Luky, Honza, Jarda).

Na první jarní výpravu se snad každý rybář těší úplně nejvíc. Po zimní absenci jsou všichni pečlivě připraveni a dopodrobna chystají strategii. Stejné to bylo i v případě Milhauze a Honzy. Teplejší počasí umožňuje rybářům vycházky na oblíbené místa a těm dobře vybaveným i strávit delší výpravu na místech, kde by se mohla vyskytovat větší ryba. Kluci byli domluvení na staré svazové štěrkovně, která skýtá několik ostrovů, štěrkových lavic a stoletých stromů tvořících podvodní bariéry. Chachaři nenechali nic náhodě, jako pomocníka použili člun se
sonarem pro lokalizaci lavice nebo jiného podvodního útočiště. Míla našel jednu lavici zvedající se do 1,5 m, tu si označil bojkou. Honza vedle nelenil a připravoval delikatesy ke krmení, které byli doslova vymazlené. Skládalo se z menších naboosterovaných zrn partiklu, menších peletek. Jelikož zůstalo trošku testovaného boili GLM-koření z nové řady CSL, na které chtěli kluci chytat z podzimní výpravy, načtvrtili pár kousků do krmné směsi. Dalším vnadícím prvkem byl sladký bonbonek PZN4. Jenda už dopředu něco věděl o svém lovném mistě, ale nenechal nic náhodě a místa si též ještě jednou zmapoval. Počasí bylo ideální, jen trochu větrné, ale vzhledem k tomu, že stanoviště měli na návětrné straně doufali, že by z toho mohli vytěžit záběry. Do vody letěly montáže s GLM-KOŘENÍ a PZN4 na kterých nesměl chybět PVA dáreček plněný partiklem a kousky drceného boili. Druhý den začli kapři reagovat a Honzovi chodili záběry od menších ryb, ale velikost se začala zvedat. Pěkné a zdravé kapry mezi 4-7 kily předčil večerní záběr s koněm na konci montáže, ale po krátkém souboji odplul. Zalije vás hřejivý pocit, když vaše strategie vezme za své a vy máte možnost zažít první jarní battly. Na Milhauze čekal pocit satisfakce až na půl sedmé, kdy se mu rozjel prut s ořezanou novinkou GLM. Hrčák neskutečný a po krátkém souboji přistává šupináč v podložce. Míla sklapl sanici, protože stavbou těla připomíná ryba spíš buldoka a váha 18,6 kg je na první jarní rybu šokující. Obrovská radost z dobře odvedené práce a z klenotu, který vymazlil team PZN. Novinka nás opravdu přesvědčila jak šlape ve studené vodě. Dobrá příprava bývá náročná a o to lepší pocit máte, když se vyplatí. Prodloužený víkend borcům sletěl jak stavbař z lešení a caprisonáci se už domlouvají na další expedici.