Začátek nové sezóny na svazové vodě

Ahoj,
po dlouhé době jsem se rozhodl vyjet na svoji oblíbenou svazovou vodu. Hned po příjezdu jsem na nic nečekal a nahodil jsem do nejhlubšího místa revíru. Vzal jsem si sebou jen malý kbelík eko-pelet černý halibut namíchané s boilies eko-natur na zakrmení. Po pár menších násadových ryb, přišla krásná jízda, na které se objevil krásný šupík o váze 8kg, který neodolal kombinaci banán-mušle s popkou česnek. Byl jsem docela překvapený jaká byla aktivita ryb, tak jsem se rozhodl, že si to místo připravím hned na další den.

Druhý den začal jak ten předchozí, nejdříve přišlo pár násaďáků, pak přišel kapřík o váze 7kg, kterému také zachutnala kombinace banán-mušle s česnekovou popkou. Když se revír začal plnit dalšími rybáři, záběry začali slábnout a až když jsme pomalu začínali balit mě z křesla zvedla brutální jízda. Po chvilkovém boji se na břehu objevil kapr o váze 12kg a délce 90cm.

Myslím že tento revír schovává ještě větší ryby, tak doufám že příště budu mít ještě větší štěstí a dostanu ještě většího kapra :))

Tak zase někdy u vody, čau Dan ;)