Jendyy si vyrazil na 4 hodinky na svazový rybník

Zdravím, dnes jsem vyrazil na svazový rybník. Jednalo se jen o 4 hodiny lovu, a tak jsem potřeboval co nejrychleji dostat záběr od kapra. Jelikož se nedá přijet autem poblíž rybníku, tak jsem musel s sebou vzít co nejméně věcí. Vzal jsem si batoh, pruty, podběrák, kobru a kyblík, do kterého jsem si dal jen dvě hrsti koulí banán-mušle a krabičky s popkama a jahodovou obalovačku.
Hned jak jsem přišel na místo, tak jsem nakrmil. Krmil jsem až úplně na druhou stranu rybníka, jelikož tam byl padlý strom a během pár minut tam vyskočilo několik kaprů. Jeden prut jsem nahodil na samotnou fialovou popku 14mm a druhý také na stejnou popku, jen jsem k tomu přidal obalovačku. Po půl hodině přišel padáček a vytáhl jsem kapříka kolem 50cm. Po další půl hodině přišel další kapřík stejného rozměru a zase na plovku s obalovačkou. Tak jsem takto nahodil oba pruty a nemohl jsem se zastavit. Kaprů jsem chytl několik, asi to ani nespočítám, ale nedostal jsem se přes 60cm. Hlavně že byli krásně stavění a pořádně napakovaní na zimu. Každopádně chytačka to byla neskutečná a budu na to dlouho vzpomínat. JENDYY

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení