LABE OPĚT UKAZOVALO POKLADY

Ahoj párolovci.
Opět po napínavém týdnu v práci s lidmi jsem musel v pátek zabalit věci a odjet tam, kde mi je nejlépe, příroda, ryby, ptáci a absolutní ticho, kde slyším pouze nákladní dopravu na železnici.

Chtěl bych věnovat trošku i přírodě než o kaprech, přijde čas.

Prosím, přírodu máme jenom jednu a i když zasadníme strom trvá hodně let než vyroste, tím to bych chtěl vyzvat všechny rybáře co jsou u vody, aby se už začali chovat slušně. Tím myslím pytle hozené v křoví nebo pytle na místě, kde byli. Snad to nebude problém odnést to do auta a vyhodit to do popelnice.
Těm, kteří to dělají a berou bordel po ostatních rybářích, moc děkuju.

A teďka pár slovíček o výpravě.
Od začátku jsem měl volbu jasnou, svůj vysněný Banán s mušlí, která patří do top nástrah u mě. Jenomže PZN3 ukázala svoji sílu a začala brát body na svoji stranu.
Samozřejmě ryby krásný, bojovný, prostě úžasná to věc. Labe opět ukazovalo, že poklady ještě má, a že ještě má co ukazovat.
Banán-Mušle zůstala na háčků celých 9 hodin do prvního startu krásné jízdy, kde se ukázal kapr šupináč o váze 12,45 kg. Bylo mnoho ryb do 9 kg. Děkuju, A ať se kouří z navijáku :)

Dominik Bezděkovský

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení