PRVNÍ SPOLEČNÁ "PRÁCE"

Zdravím všechny párolovce a jsem velmi potěšen, že se opět můžu přihlásit s krátkou zprávou od vody. Je mi velkou ctí, že píšu tyto řádky nejen za svou osobu, ale i za přední jméno Páry z navijáku, Radka Pěnkavu.
Již v předchozích zprávách jsem se zmiňoval, že jsme s Radkem několikrát vyrazili společně k vodě, respektive mě Radek vzal na různá zajímavá místa. Po těchto pár společných vycházkách a mnoho vyměněných zprávách na messengeru jsme dospěli k závěru, že bychom zkusili spojit mé začátečnické nadšení a Radkovi mnohaleté zkušenosti dlouhodoběji. Prvním zatěžkávacím testem tohoto nápadu byla výprava na menší stojatou svazovou vodu, kde jsme společně strávili dvě noci.
Tato výprava měla dva hlavní cíle, především se pokusit co zaznamenat celý průběh a u toho si vyzkoušet, jak by nám případná budoucí spolupráce v tomto směru vyhovovala. Tím druhým cílem bylo otestovat hlásiče záběru Flajzar Fishtron Q-9 RGB TX.
Celá akce se myslím povedla, bohužel úspěšnější byl pouze jeden lovec, jelikož to jednoduše řečeno, jezdilo z jednoho místa, tedy od hráze, kam skoro celé tři dny i foukalo a ryby zde spolupracovaly o poznání lépe, než na vedlejším spotu. Nicméně nějaký materiál se natočit podařilo a Radek ho dokázal přeměnit v parádní video, které si můžete prohlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=utp4J7xheZk

Byla to taková skutečně pohodová akce, kde šlo vše tak nějak samo. Ty trochu těžší společné chvíle měly teprve nastat, na úplně jiné výpravě, na úplně jiných místech, ale o tom až někdy příště…
Všem slušným rybářům přeji i jménem Radka krásné léto, příjemné chvíle nejen u vody a pevně věříme, že se brzy opět přihlásíme s dalším společným počinem.

Martin Kašík