POSLEDNÍCH PÁR VÝPRAV

Zdravím párolovce,
Celou dobu podléhám jedné malé řece, letos tomu nebylo jinak, jenže letos to bylo slabší, méně času na krmení i rybaření…..

I přes toto jsem se s bráchou na pár výpravách dohodl :) Počasí nám někdy nepřálo a byli jsme i 3 dny bez záběru. Ale někdy se to otočilo v náš prospěch, po rozhodnování zda vyzkoušet i sumce jsme se rozhodli, že najdem nějaká pěkná místa a pruty na sumce vytáhnem, podařilo se nám zdolat 2 sumíky a to o délce 94 cm a 111 cm, paráda!

Celý rok jsem chytal pouze na Robin Red-Ořech 25 mm a Tuning boilie, nato mi chodili, jak menší kapři, tak i vetší kapři.

Dostal jsem nápad, že teda zkusím jen 24 hod. u vody, vyzbrojil jsem se Pop-up Natur (žlutá/oranžová) o velikosti 14 mm a ty jsem zakapal Ananasovou esencí.
Celý večer až do rána tichá voda, já bez záběru, už si říkám, že to není možné….
A najednou ráno opatrný padáček. Je to taaam! Opatrný záběr a po záseku brutální střela! Paráda, štestí mi dopřálo a byl jsem obdarován amurem 92 cm 12,03 kg. Neskutečná radost!

Velké poděkování mému Bráchovi za umožnění a uskutečnění letošních výprav.

Za Páru s pozdravem Blahy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení