PŘEHRADA ORLÍK - TESTER TOMÁŠ HABLA

Zdravím Páru a všechny rybáře kolem ní. Minulý víkend 16.10.-18.10. sem se vydal se svým strýcem a psem Filipem na přehradu Orlík, na první dojem sem byl překvapen, jak jsou ryby při hladině aktivní.

Tak jsem neváhal a sedl jsem si do lodě, začal jsem hledat vhodné místo k ukotvení tyčové bojky, zakrmil jsem kukuřicí a řepkou, poté naklíčenou pšenicí. Po hrstkách boiliesem Robin red-ořech a dále Jahoda - Oliheň v průměru 13 a 17. Po dvou hodinách se projevil první záběr na Jahoda - Oliheň. Vylovení ryby se bohužel nepodařilo, utrhl se mi vlasec o pařez. Neváhal jsem a zkusil jsem štěstí znovu, po celou noc jsem měl pouze jedno slabé pípnutí, jinak ticho a klid. Za chladného ranního úsvitu jsem zkusil nové nástrahy a zakrmil jsem. Dopoledne přišel jeden záběr, ale bohužel se mně nepovedlo rybu zaseknout. Po celé odpoledne nic. Na večer jsem zakrmil v menším množství. Kolem půl 10 se mi dostavilo štěstí,měl jsem velký záběr. Chytil se mi kapr s délkou 72cm,chytil se na návnadu Robin red ořech+pasta, to byl jediný kapr z víkendu na přehradě Orlík. Za víkend byli chyceni celkem 3 ryby.Pouze jeden kapr a 2 cejni. Chtěl bych tímto pozdravit PARU Z NAVIJÁKU a do budoucna přeju hodně velkých a pěkných ryb. Tomáš Habla

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení