ČR - ZPRÁVA ROK 2015 - 1.POLOVINA ROKU

Po dlouhé době, vás všechny upřímně rád zdravím. Rok utekl jako voda. Rok, který byl pro mě celkem hektický. Někdy člověk musí trochu proházet svůj žebříček priorit, a mě se tam prostě taková ta internetován kaprařina nevešla. Byl jsem rád, že jsem se dostal k vodě. A však nic netrvá věčně a času je už trošku víc.

Proto se konečně podělím o nějaké ty úlovky, které zvěčnil můj fotoaparát. Dostat se k vodě nebylo vůbec snadné, a když už nějaký ten čas byl, tak si zase počasí vymýšlelo nesmysly, například v podobě tropických dlouhých dní, při kterých jsem se raději schovával někde ve stínu, než lovil ryby. Že vedra dávala zabrat i přírodě je vidět i na fotce, kde se šneci řadí do fronty na skok do chladného potoka :) A proto jsem podnikl pár jarních vycházek a pár tzv. nočních útěků z práce, kdy bylo kolikrát potřeba mít koule ze "železa" a nebát se na dvě, tři hoďky pláchnout k vodě za vytouženým úlovkem :) Radek Pěnkava

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení