PRVNÍ SVAZOVÉ VYCHÁZKY PO ZIMĚ

Ahoj přátelé, po dlouhé zimě, která nás letos nechtěla opustit nastal ten správný čas vyrazit k vodě. Můj směr a cíl byl jasný! Strávit co nejvíce jarního období u nedaleké svazové vody.
První vycházky na sebe nenechaly dlouho čekat a já mohl využít krásného počasí u vody a poměřit síly alespoň s místními násaďáky. Až třetí výpravu se mi povedlo udělat záběr od kapra na boilies, kdy jsem převzal místo po kolegovi, se kterým jsme ho několik dní dopředu prokrmili. Ten se předvedl kaprem 16 kg a 94 cm, a já se o to více těšil na místo činu, které jsem obsadil až ve večerních hodinách. Vše jsem poctivě připravil a čekal na záběr, který se dostavil celkem rychle. S dobrým koncem jsem podebral prvního kapra na boilies o váze něco málo přes 8 kg. Další rybou jsem si zvýšil osobáček z této lokality a to šupíkem 12.40 kg a 78 cm. Celkem se mi podařilo udělat od čtvrtka do soboty 8 záběrů a spokojeně jsem odjel domů.
Co mě ale nejvíce štve je to proč si každý rybář po sobě nemůže uklidit a nechává u vody šílený nepořádek. Přijde mi, že je pro každého důležité vyfotit se s pytlíkem kuliček, které si koupil nebo nejvíc nejlepší montáží co si vyrobil nebo mu ji někdo poradil, ale už není schopný po sobě zakopat hovno nebo odvézt pytel s odpadky!
Na závěr přeji všem slušným rybářům a rybářkám mnoho úspěchů a pohody ve zbytku krásného jara, a to nejen u vody :) Petrův ZDAR, Lukas.